Як оживити акумулятор телефону.

При тривалому користуванні телефоном можна помітити, що з часом заряду його акумулятора вистачає на все більш короткі терміни. Справа в тому, що матеріали, які використовуються в батареї, розраховані на певний термін експлуатації і поступово втрачають свої характеристики. У цьому випадку необхідно провести деякі заходи щодо пожвавлення акумулятора телефону.
Інструкція
1
Візьміть акумулятор телефону та підключіть його паралельно до навантаження і вольтметр. Даний метод пожвавлення батареї проводиться за допомогою підвищення напруги. Як навантаження може бути використаний будь реостат. Розрядите таким способом акумулятор телефону до 1 В.
2
Контролювати напругу необхідно постійно, тому що падіння напруги нижче 0,9 В може згубно позначитися на подальшій працездатності батареї. Також вимірюйте періодично температуру пристрою. Якщо вона піднялася вище 50 градусів, то вимкніть навантаження від акумулятора і дайте йому охолонути. Після чого продовжите розрядку.
3
Зачекайте 10-15 хвилин після розрядки, поки в елементі не відбудеться нормалізація процесів. До акумулятора після цього підключіть послідовно амперметр і паралельно джерело живлення і вольтметр. Харчування одним контактом включається в плюс батареї телефону, а другий у вільний контакт амперметра. Встановіть на акумуляторі телефону термореле або термодатчик. Щоб отримати більш точні свідчення, скористайтеся для кріплення термопастой.
4
Поставте регулятор напруги на джерелі живлення в мінімальне положення. Підвищуйте напруга поступово. При цьому контролюйте зміни в силі струму. Її величина повинна досягти значення десятої частини від ємності акумулятора, яку можна дізнатися з інструкції до телефону або на самому пристрої.
5
Продовжіть підвищувати напругу, спостерігаючи за зниженням сили струму. Спочатку змінюйте положення регулятора кожен п'ять хвилин, а з часом - щогодини. Досягнете показання напруги в 1,5 В, після чого залиште акумулятор телефону на зарядці.
6
Приблизно через 4-6 годин сила струму остаточно стане рівною нулю, після чого необхідно відключити батарею від джерела живлення і залишити її на 20-25 хвилин для нормалізації процесів. Зарядіть акумулятор повністю. Через кілька днів повторіть операцію. Незабаром ви помітите, що батарея телефону відновилася і тримає заряд як нова.