Як збільшити потужність колонок.

Для кожного меломана важливо засіб відтворення музики. Будь то комп'ютер, магнітофон або телевізор, звук йде через колонки. І чим більше потужність у цих колоном, тим якісніше, голосніше і краще звук можна відтворювати. Дуже корисно, якщо влаштовувати вечірки або міні-дискотеки. Так як же збільшити потужність колонок, якщо спочатку вони не з самого сильного класу?
Інструкція
1
Придбайте якісний підсилювач і замініть їм вбудований в колонки. Це не найдешевший, але найшвидший варіант. Якість звуку набагато покращитися, якщо підключити ламповий підсилювач. Ну і, ясна річ, результат позначиться на гучності відтворюваного звуку. В основному в автосалонах і «прокачуванням» так і надходять із збільшенням потужності. Залежно від потужності підсилювача буде залежати кінцевий результат. Проводи від підсилювача повинні бути короткими і товстими, щоб зменшити втрату потужності і наведень.
2
Замініть старі динаміки на нові. Виберіть динаміки з високими параметрами номінальної потужності. Це перетворення однозначно вплине на якість звуку на виході. Але для розширення діапазону звуку знову ж знадобиться підсилювач.
3
Збільште потужність колонок за допомогою спеціального конденсатора. Він стежитиме за чистотою каналів, а також впливати на посилення відтворення звуку. В основному це підходить для автомобільної акустичної системи.
4
Встановіть потужну котушку, якщо у вас низькочастотні колонки. Щоб під час подачі потужного напруги вона не перегоріла, встановіть систему захисту від перевищення рівня сигналів і тепловідводи для котушок.
5
Зверніться в ремонтну майстерню для аудіотехніки. Фахівці все зроблять самі і позбавлять вас від зайвих рухів тіла, звільнивши купу часу. Правда це виллється в певну суму, а послуги з «прокачуванні» аудіосистем стоять сьогодні недешево.
6
Однак, якщо ви все-таки вирішили зайнятися удосконаленням своїх колонок самостійно, пам'ятайте, що потужність зовсім не є еквівалентом гучності. І перш ніж виробляти якісь маніпуляції, прорахуйте допустиму потужність для вашої квартири або місця, де буде використовуватися аудіосистема.