Як підключити сабвуфер до телевізора. Як підключити телевізор до сабвуферу.

Сабвуфер в наш час став вельми популярною річчю. Ще б - з його допомогою можна насолоджуватися великим діапазоном звуків і приємними басами. Не уявляють без нього своє життя меломани, тому що він допомагає відчути музику в прямому сенсі (коли йде звуковий тиск). І багатьом власникам ноутбуків і телевізорів буде цікаво, як можна підключити до них сабвуфер.
Інструкція
1
З'єднайте сабвуфер з роз'ємом аудіовиходу на телевізорі проводом, який йде в комплекті з акустичною системою. Це за умови, що у вас стоїть активний сабвуфер, що є основною частиною акустичної системи. Така операція проста, її може здійснити навіть дитина.
2
Підключіть сабвуфер до телевізора через домашній кінотеатр. Так сабвуфер буде пасивним і буде підключатися за допомогою підсилювача до телевізійного аудіовиходу. В цьому випадку підключити саб до телевізора буде трохи складніше, ніж в попередньому. Підключення здійснюється за допомогою з'єднувальних проводів.
3
В даній ситуації дотримуйте полярність для більш якісної роботи сабвуфера. Це особливо важливо при роботі автомобільних моделей, тому що там вони використовуються набагато більшої потужності. Тобто залежно від того, як ви підключите саб до підсилювача, залежатиме термін «життя» першого.
4
Підключіть сабвуфер до ресивера. Багато телевізори володіють багатоканальним підсилювачем-ресивером. Підключіть сабвуфер так, щоб він функціонував паралельно з фронтом - тоді відмінний ефект забезпечений. Саб буде відсікати все низькі частоти, і фронтам буде набагато простіше працювати.
5
Вкажіть в настройках ресивера, що сабвуфера немає, і він перекине LFE на фронти. А так підключайте сабвуфер до ресивера строго по інструкції, яка додається в комплекті.
6
Зверніться в радіомайстерня. Фахівці без праці впораються з цим завданням. Якщо ви не впевнені, що впораєтеся, краще довірити роботу професіоналам, тому що від правильності підключення буде залежати не тільки якість відтвореного звуку, а й робота апаратури в цілому, і ви ризикуєте пошкодити і сабвуфер, і телевізор.