Як налаштувати факс Panasonic. налаштувати факс Панасонік.

Будь-якому офісу для повноцінного функціонування потрібен факсимільний апарат (факс). Щоб ним користуватися, для початку його потрібно налаштувати. Для цього слід прочитати додається до факсом інструкцію та інструкції, які слідують нижче.
Інструкція
1
Встановіть на факсі режим «автовідповідач/факс». Це працює таким чином. На факс надходить дзвінок. Він автоматично розпізнає тональний сигнал. Якщо це звичайний дзвінок, то включиться автовідповідач. Якщо був відправлений який-небудь документ, то ваш факс Panasonic автоматично його прийме. Не забудьте записати повідомлення на автовідповідач. У ньому повідомте, що можна залишити голосове повідомлення після сигналу. Якщо той, хто телефонує хоче відправити факс, то йому потрібно натиснути кнопку Start.
2
Підключіть факс до окремої лінії, якщо є така можливість. У цьому випадку дуже зручно налаштувати факс Panasonic наступним чином. Виставте на ньому режим «Факс». У цьому випадку всі дзвінки будуть сприйматися, як передача документа. Апарат буде їх автоматично приймати без будь-якого вашого втручання. Якщо існує така необхідність, то визначте в налаштуваннях факсимільного апарату число дзвінків, після якого він буде автоматично спрацьовувати на прийом документів.
3
Встановіть на факсі режим «Телефон», якщо є необхідність відповідати на всі телефонні дзвінки особисто. Тоді вам доведеться приймати факс вручну. Якщо ви зняли трубку і чуєте довгий звуковий сигнал, це говорить про те, що вам відправили факс. Натисніть кнопку Start. Якщо потрібно терміново скасувати передачу документа, натисніть кнопку Stop.
4
Підключіть в лінію факсу додатковий телефон і налаштуйте його у тональний режим, якщо факс знаходиться від вашого робочого місця досить далеко. Виставте на факсі налаштування дистанційного включення. Щоб взяти факс, зніміть з встановленого телефону трубку і натисніть кнопки * # 9. Налаштувати факсимільний апарат Panasonic досить просто. Для того щоб він нормально функціонував, потім достатньо всього лише акуратно з ним поводитися. Не запускайте факс, коли в лотку немає паперу, і своєчасно замінюйте картридж.