Як зменшити гучність динаміка. Як вирівняти звук колонок і мікрофону.

Велика гучність динаміків - це, звичайно, добре, але не завжди. Іноді, коли не допомагає вбудоване регулювання гучності, можна вдатися до так званих лайфхаккерскім способам і знизити гучність динаміка самостійно. Таких способів придумано багато, але перерахуємо деякі з них.
Інструкція
1
Встановіть рівень гучності колонок на комп'ютері на мінімальний, зайшовши в спеціальне меню. Зайдіть в меню "Пуск", виберіть там пункт "Панель управління". Відкриється окреме вікно панелі управління, в якому потрібно знайти іконку "Звуки та аудіопристрої". Зайдіть в неї і виберіть вкладку "Гучність". Налаштуйте прийнятний рівень гучності і натисніть кнопку "Ок".
2
Придбайте опір приблизно на 100 Ом з потужністю приблизно на 1-2 Ватта і підключіть послідовно з динаміками. Напруга опору буде взаємодіяти з відтворенням звуку і дозволить зменшити гучність динаміка. Також можна купити у спеціалізованому магазині нихромовую спіраль 1,0-0,5 кВт і зробити з неї додатковий опір.
3
впаяли резистор в один провід, який йде від підсилювача до колонки. Після цього динамік буде звучати трохи тихіше. Даний варіант можливий тільки при фіксованій гучності, якщо постійно не збільшувати і не зменшувати. Придбайте пару десятків малоомних резисторів в 5-10 Ом і паралельно їх з'єднайте. Десять паралельних резисторів по 10 ом дадуть на виході 1 Ом. При цьому складається загальна потужність.
4
Скачайте в інтернеті спеціальну утиліту для регулювання гучності звуку. Вона допоможе збільшити/зменшити або вирівняти звук в окремому файлі або групи файлів. Для цього відкрийте файли, рівень звуків в яких треба поміняти. Напишіть у віконці утиліти необхідний вам рівень звуку, і програма автоматично перетворює ці файли. Зміни можна скасувати, і рівні гучності повернуться в первинний стан.
5
Розберіть коробку колонки і витягніть динамік. Натягніть між динаміком і випускним звуку (зазвичай там спеціальна сітка) шматок щільної матерії (якщо є поролон, можна використовувати і його).