Як переробити трифазний двигун.

Більшість автолюбителів дуже уважно ставляться до свого «залізного коня». Саме тому готові годинами залишатися в гаражі, приводячи в порядок складові частини автомобіля: мотор, турбіну і т.д. Часом виникає необхідність переробити трифазний двигун для включення його в однофазну мережу.
Інструкція
1
Якщо ви хочете переробити трифазний двигун в домашніх умовах, не поспішайте зневірятися. Для цього вам не потрібно великих знань в електроніці або електриці. На жаль, переробці піддаються тільки електродвигуни, потужність яких не перевищує трьох КВт. В іншому випадку буде потрібно робити окрему електропроводку і постачати щиток додатковим автоматичним вимикачем. При цьому існує ризик того, що вступній кабель просто не витримає надається на нього навантаження.
2
Отже, знайдіть клемник, розташовану на корпусі двигуна. Акуратно відкрутите кришку і намацайте дроти. Залежно від моделі вашого автомобіля, їх буде три або шість, що виходять з статора мотора. Суть переробки двигуна полягає в тому, щоб на контакти подавалась не 380В, а тільки 220В.
3
Візьміть один з проводів від автоматичного вимикача. Можете не враховувати фаза це чи нуль. Тепер з'єднайте його з контактом на клеми. При цьому між двома контактами необхідно під'єднати робочий і пусковий конденсатори. Останній повинен бути оснащений кнопкою пуску.
4
Особливу увагу варто приділити вибору відповідних конденсаторів. Зупиніться на електролітичному пусковому конденсаторі, напруга якого перевищує 450В. Що стосується ємності, то воно повністю залежить від двигуна: - 1000 об/хв з потужністю 1 КВт - 80 МF; - 1500 об/хв з потужністю 1 КВт - 120 МF; - 3000 об/хв з потужністю 1 КВт - 150 МF.
5
Коли ви купуєте робочий конденсатор, який необхідний для збільшення потужності двигуна, зверніть свою увагу на паперові конденсатори. Його напруга повинна становити 300В і більше. Підбирайте ємність конденсатора таким чином, щоб мотор працював без гулу. Для цього запам'ятайте наступне співвідношення: потужність 0,6-3 КВт відповідає ємності 16-40 МF.
6
Якщо після запуску двигуна виявилося, що він обертається в протилежну сторону, просто поміняйте місцями дроти в клемної коробки.