Як поліпшити салон ВАЗ 2106. Як зробити щоб ваз 2106 їхав швидше.

Серійне виробництво автомобілів ВАЗ 2106 почалося в далекому 1976 році. «Шістка» стала однією з найулюбленіших в народі машин. І не дивно, адже вона володіла найпотужнішим двигуном з усіх радянських малолітражок, була невибаглива і легко могла бути відремонтована автолюбителем самостійно. Власники «шісток» часто роблять тюнінг салону, застосовуючи найсучасніші матеріали. Як же поліпшити салон ВАЗ 2106?
Вам знадобиться
  • - шумоізоляційні матеріали;
  • - вінілова плівка;
  • - шкали приладів;
  • - матеріал для обшивки салону.
Інструкція
1
Проведіть шумоізоляцію салону автомобіля ВАЗ 2106. «Шумка», як називають цей процес водії, значно поліпшить споживчі якості машини, забезпечивши набагато більш комфортні умови під час руху не тільки для водія, але і для пасажирів. До речі кажучи, попутно вирішується питання з утепленням салону «шістки», що важливо, так як взимку їздити в одному светрі набагато краще, ніж в шубі і шапці-вушанці. Тим більше що салон ВАЗ 2106 вельми невеликий.
2
Робіть шумоізоляцію тільки після того, як зніміть торпеду і витягніть передні сидіння з салону авто. Використовуйте шумоізоляційні матеріали перевірених брендів, експериментуйте з товщиною накладення панелей. Доведеться попрацювати з днищем машини, заново покривши його антикором. Зверніть увагу на перегородку відсіку двигуна, яку також необхідно буде ізолювати. Це дозволить знизити шумові децибели від гарчить на високих оборотах мотора автомобіля.
3
Позбавтеся від недоліків торпеди, поліпшивши систему обдування, яка в штатному режимі працює з рук геть погано. Іноді, щоб зберегти свої гроші і нерви, автолюбителі роблять простіше. Замість того щоб нескінченно покращувати "рідну" торпеду, вони встановлюють в салон ВАЗ 2106 сучаснішу аналогічну деталь від машини ВАЗ 2107. В торпеді від «сімки» конструктивні проблеми з обдувом вже вирішені.
4
Замініть штатну панель приладів. На автомобільному ринку у великій кількості присутні нові і вживані панелі. Деякі з них є саморобними, інші ж являють собою приклад адаптації приладової дошки від іномарки до суворої дійсності вітчизняного автопрому. Можна замінити тільки якісь певні частини панелі, наприклад, шкали приладів. Спочатку встановлені шкали в сутінках читаються досить погано.
5
поліпшити зовнішній вигляд торпеди. Є безліч варіантів тюнінгу, від флокированія або вінілу до дорогої шкіри. При виборі варіанта враховуйте загальний стиль салону. Досвідчені автомобілісти кажуть, що найбільш практичним покриттям є флок.
6
Обшийте салон автомобіля заново. Краще всього використовувати для цього шкіру. Цей матеріал не дешевий, зате самий практичний, до того ж виглядає солідно. Враження від салону тільки посиляться, якщо додати також шкіряну оплетку на руль.Лучше не повертати «рідні» передні крісла назад після закінчення «шумки». Бажано придбати нові сидіння з анатомічною підтримкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=m9ajP26tvzI