Як дресирувати цуценя лабрадора.

Купуючи цуценя породи лабрадор, важливо пам'ятати, що вродженими у цієї породи є дружелюбність і відданість. А ось послух доведеться виховувати. Але заняття з цуценям не займуть у вас багато часу і сил завдяки кмітливості лабрадорів і декільком нехитрим правилам дресирування.
Вам знадобиться
  • М'який нашийник і м'який поводок довжиною 1,5 м.
Інструкція
1
Заняття з цуценям повинні бути регулярними. Навіть невелика перерва змусить вас почати навчання заново. Найкраще дресирувати цуценя під час прогулянки. Для ознайомлення з командою виберіть спокійне місце, без відволікаючих чинників. Тривалість занять повинна складати від 5 до 30 хвилин в залежності від віку цуценя.
2
Вимовляєте команду з інтонацією наказу, але спокійним голосом. Не додавайте сторонніх слів, наприклад: "Кому сказав, до мене!". Слова схвалення і осуду повинні бути емоційно перебільшені.
3
Будь-яка команда повинна бути виконана. Успішне виконання команди заохотьте похвалою або ласощами. Покарайте цуценя за невиконання вправи посмикуванням повідка або словами несхвалення. Якщо до кінця заняття виконати поставлене завдання лабрадору не вдається, закінчите дресирування командою, яку він вже засвоїв.
4
Дресирування повинні проходити у вигляді гри і бути цікаві вашому вихованцеві. Монотонність відіб'є у цуценяти бажання займатися, тому повторювати команду не слід більше 2-3 разів за заняття. Не варто змушувати собаку часто повторювати вже добре засвоєні команди.
5
Не починайте навчати цуценя новій команді, не переконавшись, що він добре засвоїв попередню. Закінчуйте заняття командою "Гуляй!", Після чого відпустіть лабрадора побігати. Так собака знатиме, що заняття можете закінчити тільки ви.
Зверніть увагу
Підхід до господаря заохочується всегда.Собака не повинна бачити або відчувати те ласощі, яким ви збираєтеся її заохочувати аж до того моменту, коли воно виявиться у неї в роті.