Як встановити візуальні закладки в "Яндексі". Візуальні закладки яндекс встановити.

Зазвичай у активного користувача інтернету є певний набір сайтів, які він відвідує регулярно. Для зручності клієнтів програмісти компанії «Яндекс» розробили додаток, який дає можливість зробити закладки у вигляді графічних іконок сторіночок і швидко запустити улюблений сайт практично в будь-якому браузері.
Інструкція
1
Запустіть подвійним клацанням на робочому столі вашу програму для перегляду сторінок інтернету. В адресному рядку введіть адресу сторінки встановлення розширення «Яндекс.Бар» http://bar.yandex.ru і натисніть клавішу Enter. Це комплексне рішення, в яке входять різні сервіси, починаючи з візуальних закладок і закінчуючи засобами перевірки швидкості з'єднання з мережею.
2
Відкриється сторінка, яка відповідає вашому браузеру. Тобто, користувачам Internet Explorer буде запропонована установка додатку саме для цього браузера, а користувачам Google Chrome - «Яндекс.Бар» для Chrome.
3
Натисніть крупну кнопку з написом «Встановити». Почнеться завантаження програми і з'явиться повідомлення від операційної системи про небезпеку запуску файлів з інтернету. Натисніть кнопку «Виконати», щоб підтвердити своє рішення встановити візуальні закладки від «Яндекса». Коли установник повністю завантажиться, натисніть кнопку «Далі» у вікні програми. Натисніть далі кілька разів поспіль, на кожному з екранів, поки не з'явиться кнопка «Готово».
4
Закрийте програму перегляду інтернет-сторінок, якщо вона не перезапустити автоматично. Відкрийте браузер знову і ви побачите, що у вас вже з'явилися картинки-іконки ваших улюблених сайтів - програма установки сама визначить найбільш часто відвідувані сторінки мережі і створить для них закладки швидкого запуску.
5
У правій верхній частині кожної із закладок (за замовчуванням їх дев'ять) є спливаюче меню настройки. Натисніть на хрестик, якщо ви хочете видалити закладку. Крайня ліва кнопка у вигляді двох округлих стрілок - натисніть на неї, щоб оновити мініатюрне зображення сайту. Натисніть середню кнопку, якщо хочете налаштувати частоту автоматичного оновлення закладки, або для зміни адреси сторінки вручну. Натисніть кнопку у вигляді шестерні в правому нижньому кутку для зміни фонової картинки закладок, а також, якщо хочете зробити не дев'ять, а більше або менше іконок для сайтів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8gK3mZYgsOY