Як розблокувати телевізор Samsung.

Сучасні телевізори настільки хитромудро влаштовані, що розібратися в їх пристрої зможе далеко не кожен майстер, не кажучи вже про звичайний громадянина. Тому якщо у вас не вийшло самостійно розблокувати телевізор Samsung, звертайтеся тільки в сервісний центр цієї компанії.
Інструкція
1
Відкрийте пульт і замініть батарейки. Можливо, що вони вже просто не в змозі підтримувати його повноцінну роботу. Увімкніть телевізор і подивіться, чи змінилося що-небудь на краще. Якщо ні, спробуйте знайти в технічній документації ключ для розблокування.
2
Перевірте, чи не встановили чи ви випадково на телевізорі режим захисту від дітей. Дізнатися, як можна розблокувати телевізор в цьому випадку ви зможете, ознайомившись з інструкцією.
3
Перевірте, чи не встановлений на телевізорі так званий «готельний режим» (HOTEL MODE), якщо його пульт здатний тільки перемикати канали. Ознайомтеся з керівництвом з експлуатації телевізора цієї марки і дізнайтеся, як можна вивести його з цього режиму. Однак нерідко такі настройки не відображені в документації і можуть бути змінені тільки при вході в спеціальне інженерне меню (сервісний режим), викликати яке можна тільки в тому випадку, якщо вам відома комбінація клавіш на пульті.
4
Відключіть живлення телевізора. Однією з універсальних комбінацій для виходу в інженерне меню є наступна: «MUTE» - «1», «8», «2» - «POWER». У телевізорів цієї марки, привезених з Європи, нерідко спрацьовує комбінація: «STANDBY» - «DISPLAY» - «MENU» - «MUTE» - «POWER». При вході в сервісний режим всі налаштування користувацького меню обнуляються.
5
Якщо ці комбінації не спрацювали, зверніться на сторінку http://master-tv.com/proshivki/tv/Samsung-eeprom-memory-dump.html, виберіть модель свого телевізора зі списку, скачайте файл в архівному форматі .rar або .zip., відкрийте текстовий документ і ознайомтеся з послідовністю набору клавіш для входу в сервісний режим. Тут же ви зможете знайти і відомості про конфігурацію пам'яті вашої моделі телевізора, перепрограмувавши яку за допомогою спеціального пристрою (програматора) ви обнуліть настройки. Однак цей спосіб краще залишити професіоналам, якщо у вас немає достатніх навичок.
6
Якщо моделі вашого телевізора немає у списку, зверніться на форум телемастеров. Зайдіть на сайт http://espec.ws, зареєструйтесь і створіть тему. Сформулюйте питання, вказавши марку і модель вашого телевізора. Можливо, що майстри вам підкажуть, як можна вийти в сервісний режим. Звернутися до них має сенс і у всіх інших випадках (наприклад, для того щоб дізнатися ключ для розблокування телевізора, якщо він не вказаний у його технічній документації). Однак якщо телевізор ще перебуває на гарантії, краще відразу звернутися в сервісний центр. Справа в тому, що в його пам'яті записується час усіх звернень до інженерного меню, і якщо вам не вдасться самостійно його розблокувати, в гарантійному ремонті вам можуть і відмовити.
7
Не намагайтеся самостійно перепрограмувати телевізор, якщо вам невідомо призначення тих чи інших налаштувань. Багато з них відповідають за технічний стан вузлів телевізора, і невміле поводження з ними може призвести до незворотних наслідків.