Як відкрити свій бізнес-термінал.

Для організації бізнес-терміналу підприємець не повинен мати якісь надздібності. Однак йому варто усвідомити деякі важливі моменти і алгоритм створення подібного джерела доходу.
Вам знадобиться
  • - дозволу з податковій інспекції;
  • - дозвіл на підприємницьку діяльність;
  • - рахунок у банку;
  • - договір з виробником;
  • - договір оренди;
  • - стартовий капітал.
Інструкція
1
Пройдіть реєстрацію в податкових органах, інакше даний тип бізнесу буде вважатися незаконним. Далі відкрийте в будь-якому банку рахунок. Цей крок може зайняти певний час, але без нього ніяк. Як тільки ви отримали всі необхідні документи і реквізити рахунку, перейдіть до наступного кроку.
2
Складіть бізнес-план свого майбутнього проекту. Насамперед подумайте, в якому громадському місці ви хочете поставити термінал. Цей момент дуже важливий, оскільки саме від кількості транзакцій і залежатиме ваша майбутня прибуток. Наприклад, не варто цього робити в аптеці або біля під'їзду будинку, в якому може жити не більше 100 осіб. Тим більше, багато хто звик ними користуватися в супермаркетах або поблизу робочого місця. Шукайте місця з більшою прохідністю, які можна взяти в оренду або викупити. Подумайте щодо центрів стільникового зв'язку або корпусів університетів.
3
Придбайте все необхідне обладнання для створення бізнесу. Зверніться в спеціальні фірми, які виготовляють і встановлюють платіжні термінали, а також займаються обслуговуванням і супроводом. Підійдіть до цього питання дуже ретельно, так як тільки професійна організація допоможе вам у майбутньому уникнути проблем, пов'язаних з експлуатацією терміналу.
4
Зверніться по допомогу до фахівців для реалізації вашої бізнес-ідеї. Краще всього, якщо ви порадите з тими людьми, які вже створили подібну справу. Вони вам зможуть підібрати найбільш підходящу модель терміналу, розкажуть про всі його можливості, а також порадять прийнятну ціну. Укладіть договір з компанією з обслуговування, щоб за вами залишилися тільки контроль і оптимізація процесу. Після цього вже підпишіть контракт з власником того будинку, в якому ви вирішили встановити термінал, і приступайте до роботи.
Ще пару років тому для оплати інтернету, користування міським телефоном, поповнення рахунку на мобільному телефоні та інших послуг вимагалося шукати спеціальні пункти прийому платежів або відстоювати в черзі в банках і на пошті. Тепер для цього достатньо відвідати супермаркет і помістити пару купюр в платіжний термінал .
Інструкція
1
Ви цілком можете самі організувати свій бізнес, встановивши подібний апарат. Перш за все, виберіть термінал . Вартість цих машин коливається від $ 2000 до 6000, все залежить від їх можливостей і системи безпеки. Найпростіші термінал и можуть тільки здійснювати оплату послуг, агрегати подорожче ще й друкують цифрові фотографії. Є й такі, які можуть стояти на вулиці в будь-яку погоду, їх вартість починається від $ 4500. Будь платіжний термінал обладнаний системою безпеки, що захищає ваше майно від злодіїв і мародерів. Деякі машини також мають датчики несанкціонованого відкриття, нахилу, повороту, можуть видавати звукові сигнали при спробах злому.
2
Якщо повна вартість термінал а для вас виявляється непідйомною, можна оформити його в лізинг. Таким чином, відразу ви заплатите близько 30%, решту вартості треба буде відшкодувати протягом 2-3 років.
3
Вибираючи термінал , зверніть особливу увагу на інтерфейс - він повинен бути простий у використанні і зрозумілий. Перевірте місткість купюроприймача (мінімум 1500 купюр), щоб не доводилося часто робити інкасацію. Термопринтер, друкує чеки, повинен бути якісним.
4
Далі необхідно вибрати місце розташування термінал а. Великі міста вже перенасичені даними машинами. А от у регіонах відчувається брак подібних зручних пристроїв. Існує хибна думка, що маленькі міста не потребують термінал ах, так як літні люди звикли сплачувати рахунки у банку. Це не так, багато людей похилого віку були б раді користуватися подібними машинами, адже здоров'я вже не дозволяє стояти в чергах і ходити далеко. Крім того, термінал и користуються популярністю в навчальних закладах, офісних центрах, парках - тобто, в будь-якому місці, де утворюються скупчення людей.
5
Перевага даного бізнесу ще й у тому, що вам не потрібно ніяких спеціальних дозволів та ліцензій. Достатньо взяти в оренду 1 квадратний метр площі, на якому ви помістіть термінал , і подбати про наявність розетки 220 вольт. У кожній машині є бездротовий модем, який і здійснює передачу даних.
6
Необхідно також вибрати платіжну систему, за допомогою якої ви будете здійснювати свої послуги. Найбільшими платіжними системами є «E-port», «Cyberplat» і «ОСМП». Після підключення до певної платіжній системі вам відкривають рахунок, куди необхідно внести авансовий платіж. Коли кінцевий користувач здійснює платіж через ваш термінал , дані про це автоматично надсилаються менеджеру платіжної системи, і з вашого рахунку знімається потрібна сума. Вона прямує одержувачу платежу. Невеликий відсоток, природно, знімає обрана вами платіжна система за посередницькі послуги.
7
Ваша прибуток в даному бізнесі становить 3-5% з кожного платежу. Витрати: покупка термінал а, заміна паперу для термопринтера, оплата оренди місця, комісія платіжної системи, комісія банку за переказ коштів з одного рахунку на інший, податки, оплата інкасації, техобслуговування, оплата послуг зв'язку. Здається, що сума витрат велика, але, зазвичай, вже через кілька місяців бізнес починає приносити прибуток. Один такий апарат може давати до 1000 $ в місяць, за умови, звичайно, що встановлений він у вдалому місці.