Як встановити драйвера для Skype. Як працюють usb камери.

Програма Skype є визнаним лідером на ринку VoIP телефонії. Деякі користувачі тільки заради цього додатка і купують комп'ютер. І не дивно, адже програма Skype дозволяє безкоштовно дзвонити, листуватися, посилати і приймати файли. А головне, якщо у вас є камера, через Skype можна здійснювати і відеодзвінок. Правда, іноді для успішної роботи в Skype обладнання комп'ютера потребує налаштування та встановлення додаткових драйверів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, оснащений USB входом;
  • - стабільно працюючий інтернет-канал.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть безкоштовний пакет пропрієтарного програмного забезпечення Skype. Зареєструйтесь на сайті VoIP оператора або через форму в додатку. Отримавши логін і пароль, введіть його при запуску програми.
2
Щоб перевірити якість роботи встановлених на комп'ютері аудіо- та відеопристроїв, використовуйте спеціальний контакт із записної книжки Skype. У ранніх версіях програми цей контакт бачився як Echo1234, в останніх релізах ім'я змінилася не Skype Test Call.
3
Підключіть зовнішню камеру до комп'ютера через USB вхід. Windows OS визначить, до якого класу пристроїв відноситься USB пристрій, і постарається знайти в своїй бібліотеці підходящі для роботи драйвери. Подальші дії користувача в чому залежать від характеристик комп'ютерної системи і виробника, що підключається. У сучасній Windows 7 кількість встановлених драйверів для зовнішніх пристроїв цілком достатньо, щоб охопити значну кількість відомих у світі виробників, в тому числі що випускають USB відеокамери для Skype. Тому всі нюанси установки, швидше за все, знадобляться тим, у кого на комп'ютері працює Windows XP або Windows Vista.
4
Якщо програма Skype видала повідомлення про неможливість визначення відеокамери, зайдіть в диспетчер пристроїв, щоб подивитися, чи немає попереджень про непізнані USB пристроях. При наявності повідомлення, вимкніть камеру. Комп'ютер не зміг встановити потрібні драйвера, тому Skype не може використовувати веб-камеру. Щоб виправити ситуацію, перезавантажте комп'ютер, після чого вставте компакт диск з драйверами для камери. Якщо диска немає, перейдіть на сайт виробника і скачайте найсвіжіші драйвери, призначені для вашої операційної системи.
5
Знову підключіть камеру через USB вхід, чи не запускаючи Skype. Поведіть тест пристрою за допомогою службового додатки веб-камери. У разі, якщо така можливість відсутня, спробуйте активувати пристрій через меню «Мій комп'ютер».
6
Після настройки камери запустите Skype. Клікніть на вкладку «Дзвінок» і в контекстному меню відкрийте настройки відео. У новому вікні знайдіть поле «Вибрати камеру», знайдіть і активуйте встановлене USB пристрій. Якщо якість картинки не влаштовує, то кольоровість, яскравість і чіткість можна відрегулювати у вкладці «Налаштування камери».
Корисна порада
Якщо драйвери для Skype веб-камери були встановлені неправильно, то Установки не допоможуть. Доведеться заново встановлювати їх. Крім того, навіть якщо Windows OS сама знайшла необхідне програмне забезпечення для правильного функціонування камери, має сенс в будь-якому випадку спробувати встановити драйвери від виробника пристрою, так як вони зазвичай набагато частіше оновлюються і мають додаткові настройки.