Як зробити іграшку дракона з паперу.

Зробіть разом з дитиною забавне прикраса до Нового року - паперового дракончика. Він зовсім не страшний і доставить радість і гордість дитині, яка прийняла участь у підготовці до свята.
Вам знадобиться
  • - 4 білі паперові тарілки;
  • - ножиці;
  • - клей «Момент»;
  • - 4 великих намистини або гудзики;
  • - стрічечка;
  • - гуаш.
Інструкція
1
Візьміть дві паперових тарілки, пофарбуйте їх в синій колір з обох сторін, дайте обсохнути і склейте один з одним денцями, щоб борта тарілок були направлені в протилежні сторони. Це буде тіло дракона.
2
Візьміть ще дві тарілки, вкладіть їх один в одного, відступите від борту приблизно сантиметр, на цій відстані проведіть паралельно борту криву лінію довжиною з 1/5-1/4 діаметру тарілки. Всіх деталей потрібно по дві, тому тарілки і вкладаються один в одного.
3
Відріжте по намальованій лінії фрагмент борту тарілки з сантиметровим отступом- це буде голова і шия дракона. Потім відріжте ще один такий самий фрагмент - це буде хвіст.
4
Вийміть один з одного дві заготовки для хвоста і розташувавши їх так, щоб борта загиналися назовні (в тому ж положенні що були склеєні і дві цілі тарілки), намітьте олівцем і виріжте на обох деталях контур хвоста: хвіст повинен звужуватися до кінця. Пофарбуйте хвіст і шию синім, дайте деталям висохнути, склейте так само, як тіло.
5
Намалюйте на денці вкладених один в одного паперових тарілок великий овал (приблизно з 1/5 тіла) - це буде мордочка. Пофарбуйте обидва овалу з обох сторін у рожевий, бузковий або фіолетовий колір, приклейте на заготівлю шиї, до сантиметровому відступу, щоб загинається борт тарілки вийшов гребенем дракона і верхньою частиною морди (лобом).
6
Виріжте 4 маленьких кружечка (ніздрі), пофарбуйте їх світло-рожевою фарбою і приклейте до мордочці, потім приклейте очі-намистини над мордочкою-овалом (всі з обох сторін). Виріжте 4 лапки у вигляді товстих, із закругленими кутами буків «Г», пофарбуйте їх тим же кольором, що і мордочку. Якщо перевернути заготовки у вигляді літери «Г», «догори ногами», то вийде лапка зі ступень.
7
Приклейте до тіла шию і хвіст, вони повинні бути розташовані так, щоб їх можна було уявити відповідно верхньою і нижньою частиною великої літери «г», тобто вигин хвоста - вгору, вигин шиї - вниз. Приклейте лапки: дві нижніх до обох бортах тарілок і дві верхніх так само.
8
Декоруйте за бажанням спину, шию і хвіст дракона кольоровими намистинами, паперовими кружечками або блискітками. Приробити стрічку або нитку до спини іграшки, тоді можна буде її повісити.
Виготовлення іграшок своїми руками - цікавий і захоплюючий процес. А якщо з вами поруч буде знаходитися або ще краще - брати участь ваша дитина, ще й корисну справу. Коли на його очах народиться це невелике диво, його любові і вдячності не буде меж.
Вам знадобиться
  • - газети, туалетний папір;
  • - клей;
  • - мідний дріт;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Мідний дріт, папір і клей - ось практично все, що потрібно для створення іграшки своїми руками. Виготовлення дракона з паперу - справа нескладна, але вимагає часу і складається з декількох етапів. Щоб не довелося нічого переробляти, приготуйте заздалегідь робоче місце, потрібні інструменти і всі матеріали, які вам знадобляться під час роботи - це обумовлено застосуванням клею для створення пластичної маси, яка не повинна засохнути раніше времені.Созданіе паперового дракона почніть з формування його тіла. Вам слід вирішити, яка форма підходить краще - як у птиці (згадайте зображення птеродактилів) або як у мультяшної, з товстим животиком, ящірки. Зупинимося на другому варіанті, більш простому у виконанні.
2
Візьміть кілька аркушів газети, зім'явши з них, як сніжок, якусь основу у формі великого яйця потрібного розміру. Обмотайте в один шар малярським скотчем. У потрібних місцях додавайте грудки поменше, також прімативая їх до основи скотчем. Таким способом ви досягнете потрібної величини і щільності тіла, опуклості животика, вигину спини.
3
Тепер підготуйте шматки мідного дроту - їх знадобиться 14-16 штук, залежно від того, три або одну голову матиме ваш дракон. Чотири відрізки послужать кістяком передніх і задніх лап, чотири - для одного і стільки ж для іншого крила, один шматок дроту для хвоста. На дроті для шиї зробіть петлю з одного кінця - на неї ви будете ліпити голову. На тяганині для кінцівок зигзагоподібно вигніть по три-п'ять пальців.
4
Далі втикайте в належні місця тіла по одній заготовці дроту і накручуйте їх для обсягу м'ятою газетою, скотчем закріплюйте конструкцію. Складіть з декількох шарів газети щільну довгу смугу і приклейте її скотчем до спини і хвоста, ножицями виріжте трикутні клини - так у вас вийде зубчастий гребінь дракона .
5
Розмочіть в гарячій воді з додаванням клейстеру або ПВА туалетний папір, через деякий час злийте воду і подрібніть папір кухонним комбайном до стану однорідної маси. Отриманим матеріалом сформуйте всі дрібні подробиці голови, кінцівок, крил, тіла і хвоста. За ще не застиглої паперовій масі ножем або стеком розмітьте контури луски, очей і іклів.
6
Також поки не засохла паперова маса, надайте шиї, лапам і хвоста потрібні виразні вигини, надайте йому сидячу або стоячу позу. Потім залиште дракона сохнути на 3-4 дні. Коли ваша паперова іграшка повністю висохне, її можна буде пофарбувати звичайною гуашшю або акриловими фарбами.