Як поліпшити вихід мокротиння при кашлі. сольовий компрес при кашлі.

Кашель починається після простудних і вірусних захворювань. Спочатку пацієнта мучить сухий кашель, потім він переходить у вологий, але мокрота при цьому важко відділяється. Щоб прискорити її вихід, слід отримати рекомендацію лікаря і в домашніх умовах вживати додаткових заходів, що сприяють легкому відходженню мокротиння.
Вам знадобиться
  • - відхаркувальні препарати;
  • - інгалятор або небулайзер;
  • - відхаркувальні трави;
  • - гірчичники;
  • - банки;
  • - чорна редька;
  • - мед.
Інструкція
1
Щоб максимально прискорити відходження мокроти, лікар випише відхаркувальні препарати: «Амброгексал», «АЦЦ», «Амбробене», «Лазолван», «Бромгексин» або інші. При застосуванні даних препаратів необхідно пити багато рідини, це сприятиме розрідженню мокроти і її виведення з бронхів.
2
Додатково ви можете вживати грудний збір, який можна купити в аптеці, відвар звіробою, багна, алтея, мати-й-мачухи, сироп солодки. Все рослинні препарати мають протизапальну і відхаркувальну дію, що дозволяє в короткі терміни вивести мокроту.
3
Крім препаратів можуть призначити фізіотерапевтичні процедури. При вологому кашлі можна робити зігрівальні компреси, наприклад, ідеально підійдуть гірчичники, банки, терта чорна редька. З редькою можна робити не тільки компреси, а й приймати її сік, змішаний з рівними частинами меду або цукру.
4
В кімнаті потрібно підтримувати високий рівень вологості. Для цього необхідно встановити зволожувач повітря або поставити під батареї ємності з чистою водою, у воду можна додати морську сіль. Випаровуючись створюватиметься ефект соляної камери, в якій лікують бронхо-легеневі захворювання.
5
Додатково можна проводити інгаляції з допомогою небулайзера або механічного інгалятора. Інгаляції робіть з «Амбробене», физраствором або «Вінтоліном» по 4-5 разів на добу до тих пір, поки повністю не вийде мокрота.
6
Якщо мокрота довго не відходить, піднялася температура, з'явилися свистячі грипи і задишка, лікар призначить обстеження і випише препарати, що розширюють бронхи у вигляді аерозолів, пігулок або ін'єкцій. Свистяче дихання, булькання в бронхах говорить про розвиток обструктивного бронхіту, при якому відбувається бронхоспазм і мокрота застоюється, що вимагає тривалого лікування в амбулаторних або стаціонарних умовах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=N2LrDOUS6gs