Чому палець чорніє від золотого кільця. чому чорніють пальці від золота.

Іноді золоті кільця починають темніти і залишати слід на шкірі в результаті хімічних реакцій. Часто це вказує на якість золота, але іноді можуть бути й інші причини.
Швидше за все, темніє не саме палець, а кільце. Найчастіше потемніння золотого виробу і шкіри під ним викликається хімічною реакцією. Поверхня кільця взаємодіє з речовинами, які виділяються шкірою в процесі життєдіяльності. Чисте золото 999 проби (24 карати) - благородний метал. Воно не темніє, т.к. не окислюються. Золото 14 і 18 карат також досить стійко до цього процесу. Потемніння кільця сприяє наявність в золоті присадок - добавок, наприклад, міді. Процеси окислення більше властиві золоту 416 і 333 проби (10 карат і нижче). Якщо кільце постійно покривається темним нальотом, то з великою ймовірністю можна говорити про те, що в золоті дуже багато присадок, і, швидше за все, воно низькопробне. Крім того, кільце може швидко бруднитися від косметики, парфумерії, виділень сальних залоз. Неприємності подібного роду може провокувати і зміг. Копоть, дим, вихлопні гази, взаємодіючи з золотом, можуть викликати потемніння кільця, а потім і шкіри пальця. Золото проводить чисту енергію сонця, йому неприємно зло і бруд всякого роду. До речі, носити його можна не всім. Якщо ваше золоте кільце потемніло раптово, то, можливо, це пов'язано з внутрішнім станом організму. Одна з властивостей золота - попереджати про небезпеку і вказувати на наявність шкідливих речовин. Правда, наука поки прямо на це не вказує. Найчастіше кільце сигналізує про проблеми з печінкою і сердцем.Золотие кільця темніють у деяких жінок під час вагітності. В цьому випадку слід скористатися попередженням вашого прикраси та пройти зайвий раз медичне обстеження, здати аналізи і т.д. Якщо ваше кільце постійно тьмяніє, то доведеться його частіше чистити. Найлегшим доступним способом є його чистка за допомогою зубного порошку. До того ж золоті вироби рекомендують чистити сумішшю води і нашатирного спирту. Опустивши кільце в розчин на кілька хвилин, ви легко очистите його від забруднень.
Володарів золотих виробів нерідко хвилює те, що їх прикраси з настільки жаданого металу втрачають блиск, стаючи темними. Як пояснити, що, будучи благородним металом, який майже не схильний до окислення, золото раптом набуває нехарактерний для нього неестетичний вигляд.
Занепокоєння і сумніви в справжності свого прикраси починають долати людини, коли він спостерігає почорніння золота. Пристріт, псування ... Однак, не варто робити поспішних негативних висновків. Якщо більш детально розібратися у всьому, закликавши на допомогу знання і здоровий глузд, то можна легко розвіяти подібні міфи.Дело в тому, що в ювелірному виробництві застосовується не «чисте» золото , а сплав, до складу якого входять і інші метали - мідь, срібло, паладій. Подібна комбінація речовин виправдана і покликана зробити ювелірний виріб більш міцним. Все б добре, але ось деякі нечесні виробники додають в сплав більше міді, економлячи паладій і срібло. Подібне ювелірне творіння швидко починає темніти і деколи навіть залишає на шкірі чорний слід, а значить, воно має бути негайно повернуто продавцю. Ще одна причина потемнілого золота пов'язана з особливістю людської шкіри, на яку в процесі життєдіяльності потрапляє жир, сульфіди, пил і інші частинки, що призводить до утворення на золото м виробі плівки. У такому випадку варто вдатися до одного з численних способів очистки золотих прикрас; і ось ваші ланцюжок, кільце, браслет або сережки знову набувають властивий цьому благородному металу яскраво-жовтий цвет.Вполне може бути, що відповідь на питання - чому золото чорніє - криється в частому використанні побутової хімії, а також різних фармакологічних і косметичних засобів, нерідко містять ртутні з'єднання і залишають на дорогоцінному металі темно-сірі плями. На жаль, позбутися такого небажаного «візерунка» вже невозможно.Іспользуя різні поради по догляду за золотими прикрасами, які можна отримати в будь-якому ювелірному салоні, можна зберегти їх в прекрасному стані багато років. І тоді ці дорогоцінні вироби служитимуть довго, радуючи господарів своїм неповторним пишністю.