Як вибрати розмір візитки. розмір візитки по фен шуй.

Розміри візитної картки повинні відповідати міжнародним стандартам хоча б тому, що більшість виробників аксесуарів - визитниц, конвертів, гаманців - орієнтуються саме на них. Однак невеликі допущення в бік збільшення або зменшення розмірів візитки все ж можливі.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і виберіть Microsoft Publisher. Задайте необхідні вам розміри візиток або скористайтеся стандартними. Зверніться до студії дизайну або рекламне агентство, якщо ви не хочете робити їх самостійно, або поки не маєте можливостей для створення візиток високої якості.
2
Виберіть розмір в залежності від вашого статі. Так, вважається, що стандартні розміри візиток для чоловіків - 90? 50 мм, для жінок - 80? 40. Тим не менше, якщо ви гарячий прихильник (прихильниця) рівноправності статей, бажано все ж дотримуватися значень стандартних розмірів або близьких до них.
3
Якщо ви підтримуєте зв'язок з іншими державами (ділові, дружні), ви можете вибрати розмір візиток відповідно до стандартів, прийнятих в іншій країні. Втім, тут є свої нюанси. Так, євростандарт візиток - 85? 55 мм, однак якщо ви часто спілкуєтеся з представниками скандинавських країн, краще дотримуватися значень 90? 55 мм (ці ж параметри дійсні для Австралії та Нової Зеландії).
4
Якщо ви співпрацюєте з американцями і канадцями, вам зовсім не обов'язково розбиратися в метричній системі, прийнятої в цих країнах. Цілком буде досить, якщо ви замовите візитки розміром 88,9? 50,8 мм, що неважко при зверненні в рекламне агентство, або при самостійній роботі з Microsoft Publisher.
5
Якщо ви підтримуєте ділові або дружні зв'язки з японцями або жителями Гонконгу, вам будуть потрібні візитки з розмірами 91? 55 мм і 90? 54 мм відповідно. Жителі Китаю будуть задоволені, якщо ви при створенні візитки будете слідувати правилам Фен-шуй. Відповідно до Фен-шуй, стандартні розміри візиток, прийняті в Росії (90? 50 мм), бажано трохи змінити, оскільки 5 - число удачі, а 9 - навпаки. Але це зовсім не означає, що ви на догоду китайцям (або слідуючи цим вченням з власної волі) повинні вибрати інший стандарт для створення візиток. Цілком достатньо буде, якщо її лицьова сторона буде при оформленні розділена на 2 нерівні частини, розмір яких матиме сприятливі значення (наприклад, 90 мм - це 53 мм і 37 мм).