Як вибрати автомобільні диски в салоні.

Вибір автомобільного диска - справа досить відповідальна. Адже від того, які диски ви купите, буде залежати не тільки якість руху автомобіля, але і ваша власна безпека.
Інструкція
1
При виборі дисків зверніть увагу, що вони виготовляються з різних матеріалів. Найменш дорогими і більш поширеними є сталеві диски. Їх роблять з листової дива, а конструкція включає в себе обід і приварену до нього «тарілку». Зім'ятий поверхню такого диска легко виправити, вони є досить міцними і технологічними. Однак врахуйте, що сталеві диски мають досить непривабливий вигляд, тому деякі автомобілісти встановлюють на них декоративні ковпаки. До того ж такі диски мають низьку стійкість до корозії і порівняно велику вагу. До переваг сталевих дисків можна віднести міцність (при ударі вони не кришаться і не лопаються) і відносно низьку ціну.
2
В салоні вам можуть прокласти литі алюмінієві диски. Вони набагато легше сталевих, відрізняються різноманітним дизайном і більш високою ціною. Алюмінієві диски досить стійкі до впливу навколишнього середовища, оскільки на їх поверхні утворюється оксидна плівка, що перешкоджає корозії. Однак алюмінієві диски теж мають недоліки. Вони практично не мають здатність до пружної деформації. А це призводить до скорочення терміну експлуатації низкопрофильной гуми.
3
Зверніть увагу, що в салоні можуть бути представлені складові диски. При їх виготовленні литий обід кріпиться до спиць титановими болтами. Такі диски важать більше литих, але процес їх виготовлення задоволеного дорогий і складний, тому використовують складові диски при експлуатації спортивних автомобілів і машин представницького класу.
4
Існують також литі магнієві диски. За ударної міцності і власній вазі вони перевершують алюмінієві, але мають дуже низьку корозійної стійкістю. Для російських доріг, посипавши в зимовий час хлористими сполуками, такі диски не надто підходять, оскільки швидко покриваються неестетичними розлученнями.
5
Зверніть увагу, що існують ковані диски, які виготовляються з магнієвих алюмінієвих сплавів, але мають іншу технологію виробництва. За своїми параметрами вони набагато перевершують сталеві і литі диски, але мають високу ціну. До достоїнств таких дисків можна віднести ударостійкість, жорсткість конструкції, невелика вага. Ковані диски практично не схильні до корозії, не вимагають додаткового покриття, але мають дуже високу ціну і спрощений дизайн.