Як привітати вчителя з Новим роком.

Учитель - професія важлива, але складна. І увага викладачам потрібно не тільки в професійне свято. Саме тому стає доброю традицією вітати їх і з іншими великими святами.

Інструкція
1
Перш ніж приступити до привітання, ретельно продумайте і складіть план дій. Ви можете написати сценарій або самостійно, або скористатися готовим, знайденим в інтернеті або спеціалізованих виданнях. При необхідності доопрацювати його.
2
При підготовці постарайтеся задіяти всіх учнів класу, розподіливши обов'язки за здібностями і таланту. Учитель обов'язково виділить загальне участь. Друга причина залучення більшої кількості дітей - на підготовку потрібно набагато менше часу. Третя - це краще згуртує дитячий колектив.
3
Вирішіть, хто буде відповідати за хід дій, коректуючи їх під час привітання.
4
Виберіть тих, хто найкраще підійде на роль Діда Мороза і Снігуроньки. Саме вони повинні вручити подарунок.
5
Створіть в класі атмосферу новорічного свята. Розвісьте новорічні прикраси, гірлянди, мішуру і новорічні кулі. На вікна прикріпіть вирізані сніжинки. Прикрасьте стіни плакатами з новорічною тематикою (на них можна зобразити казкових персонажів, тварин, зимові розваги). Найкраще додатково народити новорічну ялинку.
6
Обов'язково продумайте, який подарунок ви зробите. Краще всього, якщо це буде сюрприз. Складіть вірші, підготуйте театральну сценку. Крім того, можете піднести вчителю листівку, зроблену своїми руками, на якій кожен учень напише своє побажання і привітання викладачеві. Головне в привітанні - оригінальність та щирість.
7
Обов'язково піднесіть вчителю букет, включивши в композицію, наприклад, солодощі та ялинкові прикраси. Так букет буде виглядати унікальним і не здасться "черговим".
8
Бажано вибрати людину, яка вміє вести правильну фото-і відеозйомку. Змонтований відеофільм може стати ще одним подарунком вчителю.