Як розморозити дизель.

Для того щоб захистити себе від проблем із запуском двигуна в зимовий період рекомендується зберігати дизельний автомобіль у гаражі. Однак, в середній кліматичній зоні і на півночі трапляються такі морози, що навіть дана міру безпеки не рятує дизель від промерзання. Як же розморозити дизель?
Вам знадобиться
  • - насос ручної підкачки;
  • - компресор;
  • - паяльна лампа або факел;
  • - екран
Інструкція
1
Перевірте подачу палива. Для цього візьміть насос ручної підкачки і постарайтеся прокачати паливо з його допомогою. Якщо, після натискання на кнопку насоса, вона дуже повільно приймає вихідне положення, значить сітка топливоприемника або паливна магістраль засмічені парафіном.
2
Постарайтеся продути паливну магістраль. Для цього зніміть трубку, що подає і встановіть на неї шланг компресора. Відкрийте кришку паливного бака і зробіть продувку. Продовжуйте процес до тих пір, поки не почуєте характерний звук, що булькає. Встановіть на місце трубку, що подає паливо. Спробуйте завести двигун.
3
Якщо двигун не завівся, то необхідно підігріти паливо. Для цього візьміть факел або паяльну лампу. Прогрійте паливний бак. Переконайтеся в тому, що насос ручної підкачки почав качати паливо. Слід знати, що прогрівати паливний бак необхідно вкрай обережно. Якщо ви використовуєте факел, то категорично забороняється направляти його полум'я безпосередньо на бак. Скористайтеся екраном.
4
Якщо і після прогрівання паливного бака ваш автомобіль не заводиться, значить необхідно прогріти паливний насос високого тиску і фільтр тонкого очищення. Найбільш безпечним способом прогріву є використання гарячої води. На багатьох моделях двигунів дані вузли знаходяться під интеркулером. Зігрійте воду і акуратно вилийте її прямо на охладітель.Еслі в моделі вашого автомобіля відкритий вільний доступ до фільтру тонкого очищення палива, то прогріти цей вузол можна використовуючи паяльну лампу або факел. При роботі з паяльною лампою або факелом необхідно дотримуватися всі запобіжні заходи. Іншим способом вирішення цієї проблеми є наповнення бака теплою соляркою.
5
Для того щоб уникнути проблем із замерзанням дизеля, рекомендується використовувати антігелевой присадки. Також, за наявності можливості, слід встановити систему підігріву магістралі і палива.