Як оздоровити судини при атеросклерозі.

Атеросклерозом називають розростання в стінках великих і середніх артерій сполучних тканин в поєднанні з жировим просоченням їх внутрішніх оболонок. Внаслідок даного процесу відбувається ущільнення стінок судин і звуження їх просвітів. Нерідко утворення тромбів. Залежно від зони розташування уражених артерій, страждає кровопостачання того або іншого органу, з його можливим некрозом (інфаркт, гангрена). До атеросклерозу привертають ожиріння, артеріальна гіпертонія, куріння, підвищений рівень ліпідів у крові та ін.
Вам знадобиться
  • - бульби картоплі;
  • - оливкова олія;
  • - часник посівний;
  • - мед;
  • - волоські горіхи.
Інструкція
1
Терапія атеросклерозу є досить тривалим процесом, спрямованим як на корекцію обміну речовин, так і на усунення його ускладнень. Необхідне поєднання лікування атеросклерозу медичними препаратами із застосуванням лікарських трав і природних засобів, що сприяють зменшенню синтезу холестерину в печінці і порушення його всмоктування в шлунково-кишковому тракті.
2
Для лікування атеросклерозу судин щодня приймайте натщесерце сирий картопляний сік по третині склянки за півгодини до прийому їжі.
3
Приймайте по столовій ложці оливкової або нерафінованої соняшникової олії три рази на день за півгодини до їди.
4
При атеросклерозі, а також при ішемічній хворобі серця і варикозному розширенні вен приготуйте наступний склад. Очистивши і вимивши часник, пропустіть його через Часничниці і відіжміть сік у кількості 1,5 чайних ложки. Змішайте сік з рівною кількістю рідкого меду. Ця порція на день, приймайте її рівними частками три рази на день за 30-40 хвилин до їжі. Курс лікування - 4 тижні, потім місячну перерву, після якого повторіть лікування.
5
Приготуйте наступний засіб, яке необхідно щодня вживати по 2 столові ложки, додаючи в салати з буряка, капусти, редьки, гарбуза та інших овочів. Візьміть по 0,5 кг часнику і волоських горіхів, подрібнивши, додайте 0,5 літра оливкового масла, ретельно перемішайте і, виклавши в банку, щільно закрийте кришкою. Суміш зберігайте в холодильнику.
6
Для ефективного лікування атеросклерозу необхідно переглянути раціон харчування, який повинен будуватися на продуктах з низьким вмістом холестерину. Харчування має бути помірним і різноманітним.
7
Лікувальна фізкультура повинна бути регулярною і заснованої на виконанні ритмічних скорочень великої групи м'язів. Це можуть бути ходьба, їзда на велосипеді, плавання.
Зверніть увагу
Для визначення стану судин використовуються різні рентгенологічні та ультразвукові методи дослідження. У випадках важкого ураження коронарних судин проводиться їх стентування.
Корисна порада
Важливою складовою частиною профілактики атеросклерозу є відмова від куріння, зниження маси тіла, своєчасне лікування гіпертонії, гіпотиреозу, цукрового діабету, спадкових порушень ліпідного обміну.