Як зробити костюм воїна ніндзя.

Багато дітей мріють на Новий рік йти на ялинку в карнавальному костюмі. І один з лідерів в їх рейтингу - це костюм японського воїна ніндзя. Його можна купити, а можна зробити і самостійно. Головне, докласти всю фантазію і свої вміння.
Вам знадобиться
  • -ткань;
  • -выкройки;
  • -нитки;
  • -иголки;
  • -швейная машинка.
Інструкція
1
В костюм ніндзя входить досить велика кількість елементів одягу. Один з них вважається базовим - це анорак, або пуловер. Зшити його можна легко по схемі сорочки. Єдине, що потрібно врахувати при викрійці - це те, що рукава повинні бути приблизно 3/4 і без жорсткого манжета, як у сорочки. Зніміть мірки і побудуйте викрійку на папері. Після перенесіть її на тканину і розкроїте перед (замість двох поличок зробіть цілісне полотно) і спинку. Крім манжет відмовтеся також і від коміра. Найкраще розкроїте шию півколом. Обробіть краю, ушийте рукава. Ваш анорак готовий.
2
Далі займіться штанами. Їх найпростіше робити, взявши за основу викрійку комбінезона. Приберіть з неї верх, залиште лише основну частину від пояса. Розкроїте тканину, зшийте і обробіть краю. Пропрацюйте лінію пояса. Потім злегка заузьте штанини внизу, просто вшивши по краю мотузочки, якими можна буде трохи по щиколотці підтягти штани.
3
Жилет для ніндзя виконуйте з контрастної стосовно загального кольору костюма тканини. Для його виготовлення візьміть відріз тканини, складіть його навпіл. Посередині прорежьте отвір для голови у формі трикутника. Обробіть горловину, припуски на шви і низ виробу. В районі грудей можете нанести ієрогліф фарбами. Якщо хочете більш стійкого результату, виріжте ієрогліф з тієї тканини, з якої шиєте весь костюм цілком і акуратно його приметайте.
4
Тепер залишається зробити тільки пояс-підв'язку і пов'язку на голову. Пояс шийте з прямого полотна тканини у вигляді вузького прямокутника. Один край тканини підігніть, зсередини підшийте до нього кілька смуг тканини поперек, а потім складіть основний шматок тканини навпіл і з іншого боку зшийте його з краєм іншого боку. Що ж стосується пов'язки на голову, її можна зробити з невеликого полотна. Згорніть його навпіл, зсередини прошийте, потім виверніть на лицьову сторону. Тепер можна зав'язувати її навколо голови.
5
Залишається тільки підібрати залишилися аксесуари - взуття і зброю. І ваш ніндзя до свята готовий!