Як зберігати зелений перець. де зберігати перець на визрівання.

Болгарський перець - неймовірно соковитий, смачний і корисний овоч. Він може стати незамінним інгредієнтом для багатьох салатів або гарячих страв. А може вживатися самостійно, насичуючи організм вітамінами. Як же зберігати зелений болгарський перець?
Інструкція
1
Зверніть увагу, що розрізняють два види зрілості болгарського перцю - технічну та біологічну. Саме плоди технічної зрілості, тобто зеленуваті, недозрілі, збирають для зберігання. Яскраві пофарбовані екземпляри (жовті, червоні, помаранчеві) - це повністю визрілий перець, який потрібно відразу вживати в їжу, тому він досить швидко псується.
2
Якщо ви самі вирощуєте болгарський перець, то зберіть досягли технічної зрілості екземпляри з присадибної ділянки, але не відділить плодоніжок. Тому в іншому випадку, овочі швидко уражаються різними захворюваннями і починають псуватися. Щоб плоди не підсохли, відразу ж накрийте їх вологим рушником або мішковиною.
3
Купуючи перець, щоб зробити запас на деякий час, вибирайте неушкоджені соковиті плоди. Обов'язково зверніть увагу на наявність плодоніжок.
4
Витріть перці насухо і акуратно укладіть їх в невеликі ящики або товсті поліетиленові пакети, попередньо проколів в них отвори для аерації. Помістіть тару з овочами в добре провітрюване приміщення з температурою повітря 0-2 градуси або в холодильник. У таких умовах плоди зберігаються до 30 днів.
5
Коли вам знадобиться перець, дістаньте потрібну кількість овочів і покладіть на добре освітлене місце. Незабаром ви отримаєте плід біологічної ступеня стиглості.
6
Зберігати перець можна й іншим способом. Коли плоди на кущах досягнутий необхідної (технічної) зрілості, вирвіть кущі разом з коренем, окропити 1% -им розчином мідного купоросу і підвісьте їх «догори ногами» на утепленому балконі або веранді. У такому стані перець може зберігатися досить тривалий час.
Зверніть увагу
Не вживайте в їжу болгарський перець, якщо у вас є виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, гострий чи хронічний гастрит, коліт, ентерит, гострий гепатит або холецистит в стадії загострення.
Корисна порада
При бажанні з настанням холодів пересадити кущі болгарського перцю в миски або контейнери. Занесіть рослина додому і виставте на вікно. До кінця осені - початку зими плоди почнуть поступово дозрівати, і їх можна буде використовувати в міру необхідності.