Як вивчити англійську безкоштовно.

Англійська поступово стає другим обов'язковою мовою для будь-якої людини незалежно від країни проживання. Але для того, щоб вивчити його самостійно і без особливих затрат, потрібно вчитися по певній системі.
Вам знадобиться
  • - Навчальна література.
  • - Безкоштовні фільми, музика, аудіокниги і звичайна художня література.
  • - Друг по листуванню або колеги по освітньому мережного ресурсу.
  • - Електронний календар або паперовий щоденник, щоб складати план занять на наступний тиждень і фіксувати пройдений матеріал.
Інструкція
1
Теорія.Без знання граматики, не буде і знання мови. Тому доведеться шукати в мережі навчальні посібники, в яких можна було дізнатися і про систему часів, і про неправильні дієслова. Освоювати навчальний матеріал можна в комфортному темпі. Оцінок ніхто не ставить - важливіше зрозуміти, чим поквапитися. Паралельно можна освоювати віртуальні уроки на різних безкоштовних освітніх порталах (їх можна знайти за запитом "англійська онлайн", "англійська відеоуроки"). Варто відрізняти справжні безкоштовні сайти від реклами і тестових безкоштовних уроків в платних мовних школах. На обучающем порталі ніхто не просить повідомляти свій номер телефону і відсилати гроші або смс.
2
Практика письмова і усна. Можна займатися по навчальних посібниках і звіряти свої відповіді з готовими. Але краще знайти в мережі приятеля або приятельку з хорошим знанням англійської мови, щоб допомагати на перших порах. Так само можна знайти і носія мови, який хотів би вивчити російську мову. В цьому випадку зважаться відразу два завдання: перевірка вправ і комунікація.
3
Без спілкування мова засинає. Тому вкрай важливо знайти друга по листуванню. Неважливо, чи будуть це листи або чат. Таких друзів можна пошукати як в звичайних мережевих спільнотах, так і в безкоштовних освітніх лінгвосeтях: livemocha.com або busuu.com/ru. Спілкуватися безкоштовно голосом можна в скайпі або в будь-якому іншому онлайн-комунікаторі.
4
Пасивні навикі.Чтоби підтримувати своє знання мови, знайомитися з новими фразами, потрібно якомога більше читати (нехай спочатку це буде дитяча або адаптована література), слухати аудіокниги. До речі, в мережі дуже багато ресурсів з безкоштовними аудіокнигами англійською. Їх можна шукати по запросу "free audiobooks". Якщо немає звички до читання або аудіокниги, то варто дивитися фільми російською з англійськими субтитрами і, навпаки, англійські фільми з російськими субтрітрамі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rjotYPOXOmg
Зверніть увагу
Існує декілька різновидів англійської мови. У Росії найбільш відомий американський англійський і британський англійський. З самого початку варто визначитися, який варіант англійської вам найбільш цікавий.
Корисна порада
Щоб не потонути в навчальному матеріалі, потрібно писати собі навчальний план (теорія, практика + творчий бонус у вигляді фільму чи розученою пісні). Так само буде корисно вести щоденник навчання.