Як увійти в сервісне меню телевізора. настройка телевізора panasonic.

Сервісне меню телевізора необхідно для зміни різних детальних налаштувань телевізійних каналів і самого ТБ. Для входу в нього існують спеціальні комбінації команд, які відрізняються для різних марок телевізорів.
Вам знадобиться
  • - телевізор;
  • - пульт управління ТВ.
Інструкція
1
Виконайте вхід в сервісне меню ТВ марки Daewoo, для цього за допомогою пульта дистанційного керування виберіть 91-й канал. Встановіть значення параметра Sharpness на мінімум. Далі вийдіть з режиму Menu mode, швидко натисніть наступну послідовність кнопок на пульті: Red, Green, Menu. На екрані з'явиться напис Service Mode - сервісний режим.
2
Увійдіть сервісне меню телевізора Panasonic, для цього виберіть 38-й канал на пульті. Одночасно натисніть на кнопки Store і «Програма» або кнопки Store на телевізорі і Sleeptimer на пульті дистанційного управління, тримайте кнопки чотири секунди.
3
Виконайте відкриття сервісного меню телевізора «Витязь». Для цього перемкніте на моноплате контрольні точки або перейдіть в черговий режим, послідовно натисніть на пульті кнопки М, потім «ОК», далі Mute, On. Або швидко натисніть кнопки Display, Menu, Mute, Pow/on.
4
Зніміть панель з пульта управління, якщо у вас телевізор Aiwa, натисніть приховану кнопку на пульті, яка знаходиться між клавішами 8 і System, як показано на схемі, розташованої за адресою http://service-menu.ru/templates/cosmetics/images/AIWA0.jpg". Для входу в меню телевізора Shivaki натисніть кнопку Install, далі натискайте послідовно наступні кнопки на пульті: 4, 7, 2, потім 5. Знайдіть в меню позицію Adjust і скористайтеся нею для управління сервісним меню телевізора.
5
Доробіть пульт дистанційного керування телевізора «Рекорд» для входу в його сервісне меню. Для цього зніміть верхню кришку пульта, зробіть віконце в його нижній частині, щоб там помістилася зелена кнопка Service, призначена для входження в сервісне меню. Встановіть в віконце яку клавішу. Скористайтеся схемою, розташованої за адресою http://service-menu.ru/templates/cosmetics/images/rekord.jpg", для переробки пульта.