Як відновити батарею.

Дуже часто після нетривалого використання ноутбука з постійно підключеним акумулятором заряд перестає «триматися». В результаті цього значно скорочується за часом робота ноутбука без підзарядки. Але цю неприємність можна легко поправити в домашніх умовах і самостійно відновити батарею. Відновлення буде розглядатися на прикладі нікель-металгідридних елемента.
Інструкція
1
Визначте кількість елементів в акумуляторі. Для цього розберіть його за допомогою ножа, розрізавши його по видимому шву. Отримане число помножте на 1,2 - і дізнаєтесь напруга в вольтах. Потім припаяйте лампочку в 21 Вт до контактів послідовно приєднаних елементів.
2
За допомогою мультиметра виміряйте напругу лампочки, виставивши на ньому 20 В. Якщо значення збігаються, значить в непрацездатності вашого ноутбука винен несправний контролер батареї, і вам доведеться його поміняти. Якщо напруга нижче 20 В, то винні один або кілька несправні елементи батареї.
3
З'ясуйте, які елементи несправні. Для цього виставите на тестері 2000 мВ і перевірте кожен елемент. Позначайте ті елементи, показник яких нижче 1,1 В. Наведіть всі елементи до єдиного показника напруги, наприклад, до нульового. Для цього припаяйте до кожного елементу лампочку і залиште на 8-10 годин.
4
Зарядіть акумулятор. Звичайної зарядкою це зробити не вдасться, тому спершу підійміть трохи напруги за допомогою лампочки і блоку живлення лептопа, після чого використовуйте звичне зарядний пристрій. Повторіть процедуру кілька разів.
5
Якщо подібна «реанімація» не дала позитивних результатів, замініть всі елементи живлення. Для цієї мети відмінно підійдуть елементи з ємністю в 2100 Ма/год. Пам'ятайте, що краще їх з'єднувати в ланцюг не з допомогою паяльника, а змайструвавши з'єднані між собою кріпильні пристрої.
6
Якщо ж і це не вийшло, зверніться за допомогою в сертифікований сервісний центр. Ще, як варіант, придбайте новий акумулятор для свого ноутбука. Але все ж цікавіше, та й корисніше, буде вичавити все можливе зі старої батареї перед тим, як її викинути. Так що рано хапатися за голову, якщо швидко сідає акумулятор - все поправимо.