Як зробити планшет.

У наш час комп'ютерного прогресу можна придбати все що завгодно були б гроші. Ідея планшетів надзвичайно приваблива і може відкрити купу можливостей і для комп'ютерної графіки і для моделювання. Але, на жаль, нормальний планшет коштує від 200 умовних одиниць, а таку суму може дозволити собі витратити далеко не кожен. Тому робимо планшет своїми руками.
Вам знадобиться
  • - веб-камера;
  • - аркуш паперу;
  • - кулькова ручка;
  • - кольорові стікери;
  • - Art rage 2.52;
  • - Foxit Mobile PDF;
  • - Genius WinTab;
  • - Bentley Digitizer Tablet Interface.
Інструкція
1
Розташуйте в полі зору відеокамери білий аркуш паперу (краще брати глянсову, а не матову папір для чіткості зображення). Візьміть звичайну кулькову ручку і наклейте на її кінчик шматочок яскраво-зеленого стікера (для того, щоб камера стабільно розпізнавала руху ручки треба, щоб колір, відстежується вебкамерой, разюче відрізнявся від кольору фону картинки).
2
Скачайте в інтернеті і встановіть необхідне програмне забезпечення для налаштування планшета (наприклад, Genius WinTab або Bentley Digitizer Tablet Interface). З його допомогою рух кулькової ручки по листу буде синхронізуватися з курсором комп'ютерної миші.
3
Для стабільності розпізнавання помістіть на кінець ручки зелений світлодіод, щоб розпізнавання не залежало від інтенсивності освітлення. Використовуйте в якості датчика натискання мікроперемикач від старої миші.
4
Використовуйте замість саморобного стилуса з кулькової ручки лазерну указку або брелок. Їм можна малювати на стіні. Камеру теж можна замінити будь-яким цифровиком. Потрібно тільки підключити його до відеовходу карти і все. Але цей варіант підійде тільки для розваги, бо нічого гідного і складного таким способом намалювати неможливо.
5
Пам'ятайте, що такий віртуальний планшет - всього лише іграшка, і ніколи не зможе зрівнятися з повноцінними професійними планшетами через низький дозволу і затримки сигналу, яка буде виникати при оцифрування. Так що цей варіант віртуального планшета підійде для бажаючих «погратися» або для людей, які збираються пов'язати своє життя з комп'ютерною графікою або моделюванням. Так що на такому варіанті можна випробувати свої сили і паралельно збирати кошти на професійний комп'ютерний планшет.