Як знайти радіо.

Часто хочеться послухати музику або дізнатися останні новини, але під рукою немає ні музичної компакт-диска, ні телевізора. Проблеми з мультимедіа вирішуються легко - в такому випадку потрібно знайти радіо. Для цього необхідний будь-який комп'ютер з доступом до інтернету.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або ноутбук;
  • - інтернет;
  • - навушники або колонки.
Інструкція
1
Щоб знайти радіо, достатньо мати підключення до інтернету. В мережі є безліч онлайн-радіостанцій, які займаються інтернет-мовленням, тобто, щоб послухати пісню, не потрібно «ловити» хвилю або обзаводитися радіоприймачем. Увійдіть у всесвітню мережу і знайдіть онлайн-радіо самостійно або скористайтеся послугами сайтів, які склали перелік радіостанцій і класифікували їх за тематикою. Другий спосіб краще, оскільки в першому випадку пошукова система може видати результат, що не задовольняє користувача.
2
Для того щоб почати пошук, введіть в рядок пошукової системи запит «каталог онлайн-радіо», «як знайти радіо» або йому подібний. Сформований список з посиланнями, який система надасть користувачеві, буде містити сайти, найбільш підходящі під введені ключові слова. Далі потрібно самостійно вибрати той сайт, який потрібно переглянути.
3
Багато інтернет-ресурси не тільки складають каталоги онлайн-радіостанцій, а й дозволяють перейти на їх офіційні сайти. Якщо немає можливості прослуховувати радіо прямо з знайденого ресурсу, слід перейти за наданою посиланням на сайт радіостанції.
4
Перш ніж приступити до прослуховування радіо, запустіть програму-аудіоплеєр, яка є на кожному комп'ютері. Підійде і стандартний Windows Media Player, але буде краще, якщо використовуватися буде програвач, який передбачає цю функцію.
5
Запустивши програму для прослуховування аудіо, клікніть по посиланню, яка повинна активувати потік інтернет-трансляції радіо. Враховуйте той факт, що плеєр з онлайн-радіо працює за дещо іншим принципом, ніж з музичними файлами, розташованими на жорсткому диску або інших підключаються носіях. Так не працюватимуть деякі функції, серед яких прискорене або уповільнене відтворення, пауза і багато інших.
6
При повільному з'єднанні з інтернетом радіо працюватиме некоректно. Ця проблема вирішується більшістю онлайн-радіостанцій просто: вони на вибір користувачеві надають кілька режимів роботи, один з яких передбачений для повільних з'єднань. При виборі цієї функції якість відтворення може трохи постраждати.