Як відрегулювати інжектор.

В даний час практично всі нові автомобілі мають інжекторний двигун. Він потребує постійного контролю. Інжектор потрібно вміти правильно регулювати. Тільки в цьому випадку він буде працювати оптимально.
Інструкція
1
Для початку зверніть увагу на підключення елементів системи. Після цього включіть масу і запалювання. На панелі приладів повинна на короткий час спалахнути лама несправності. Електронасос в даний момент повинен накачати бензин. На це приблизно йде 5 сек. Зробіть діагностику несправностей, якщо вони є. Якщо ж несправностей немає, то можете переходити до подальших перевірок. Врахуйте, двигун вкрай не рекомендується запускати до усунення виявлених несправностей.
2
Якщо відсутній зв'язок з блоком управління, а лампа несправності не загоряється, то перевірте головні реле і джгутові запобіжники 10А і 20А. Якщо ж не включається електробензонасос, то в першу чергу перевірте справність реле, що відповідає за нього. Також варто перевірити провід маси.
3
Далі можете переходити до перевірки дросельного пристрою. В першу чергу добре огляньте дроти і сам датчик положення дросельної заслінки. Увімкніть масу і запалювання. За допомогою тестера визначте ступінь відкриття дроселя, напруга датчика положення дросельної заслінки і напруга бортсети.
4
Дані параметри порівняйте з еталонними: ступінь відкриття дроселя 0-1%, напруга датчика положення дросельної заслінки має бути 0,25 - 0,65В, напруга бортсети більш 12В. Привід дроселя відрегулюйте таким чином, щоб він повністю закривав заслінку. Натисніть педаль акселератора до упору. Виміряйте параметри в такому положенні. Ступінь відкриття дроселя повинна бути більше 90%, напруга датчика положення дросельної заслінки 3,9 - 4,65В. Відрегулюйте привід дроселя на повне відкриття.
5
Після цього відключіть регулятор додаткового повітря від джгута проводів. Якщо гарячий двигун без праці запустився, то рекомендується виконати просос повітря через наполовину закритий дросель. Привід дроселя відрегулюйте таким чином, щоб він повністю закривав отвір.
У комплексі заходів з обробки землі на частку оранки з використанням плуга припадає майже половина всього обсягу робіт. У свою чергу якість цих робіт багато в чому залежить від того, як підготовлений і відрегульований плуг.
Інструкція
1
Почніть регулювання з робочих частин інструменту. Головний робочий елемент плуга - леміш, на нього припадає більше половини всього навантаження при оранці. Леміш обов'язково повинен бути відповідним чином точила. В іншому випадку його продуктивність може знизитися майже на 20%, витрата пального зростає на 20%, а глибина обробки - більш ніж на третину.
2
Найважливіша вимога до леміш - на їх лезах повинні бути наплавления з твердих сплавів з ріжучої кромкою до 1 мм, з кутом заточення від 25 до 400. Всі лемеші повинні бути одного розміру. Допустимі відхилення по довжині леза, довжині спинки і ширині відповідно рівні 15, 10 і 5 мм. Прослідкуйте, щоб всі головки болтів перебували урівень або були втоплені до 1 мм. На стику відвалу і лемеша зазор не повинен перевищувати міліметра, а сам відвал повинен виступати більш ніж на 2 мм.
3
Дуже важливо, щоб відвал і леміш з боку поля знаходилися на одній лінії. Допустиме виступаніє лемеші за відвал - не більше півсантиметра. Не допускається, щоб стійка корпусу виступала за польовий обріз лемеша і відвала. Допустимі зазори між лемешем і стійкою і між відвалом і стійкою - 3 і 6 мм відповідно.
4
Перевірте польові дошки на плузі, які повинні бути рівними, при цьому їх задня частина знаходиться в одній площині з обрізом лемеші. Допустиме відхилення не може перевищувати півсантиметра.
5
Лезо лемеші встановіть паралельно настановної майданчику при допустимому узвишші задній частині не більше сантиметра. Не допускаються перекіс рами і установка погнутих Гряділь. Все це порушує загальне правильне розташування корпусу плуга . Правильність установки лемешів ви можете перевірити, натягнувши шнур по носком і п'ятою переднього і заднього корпусів. Допустиме відхилення шкарпеток і п'ять від натягнутого шнура не може перевищувати плюс-мінус