Як скасувати установку служб клієнта.

Скасування установки служби клієнта для мережевої операційної системи NetWare зазвичай викликається відключенням екрану вітання і можливості швидкого перемикання користувачів, виконаних службою.
Інструкція
1
Виконайте натискання кнопки «Пуск» для визва основного меню операційної системи Microsoft Windows XP і розкрийте вузол «Налаштування» подвійним кліком миші для здійснення процедури скасування установки служби клієнта для мережевої OS NetWare.
2
Вкажіть розділ «Мережеві підключення» і визначте, яке підключення (за замовчуванням - «Підключення по локальній мережі»).
3
Викличте контекстне меню певного мережевого підключення, виконайте клік правою кнопки миші на іконці елемента, і вкажіть команду «Властивості».
4
Виберіть вкладку «Загальні» діалогового вікна і визначте компонент «Клієнт для мереж NetWare» в розділі «Компоненти, що використовуються цим підключенням».
5
Виконайте клік лівої кнопки миші на знайденому компоненті і виберіть команду «Видалити».
6
Натисніть кнопку «Так» у вікні запиту системи для авторизації виконання команди і здійсните процедуру перезавантаження комп'ютера для збереження та використання обраних змін (для Windows XP).
7
Виконайте натискання кнопки «Пуск» для визва основного меню операційної системи Microsoft Windows Vista і розкрийте вузол «Налаштування» подвійним кліком миші для виконання операції скасування установки служби клієнта для мережевої OS NetWare.
8
Вкажіть пункт «Мережеві підключення» в розпочатому каталозі і викличте сервісне меню використовуваного підключення (за замовчуванням - «Підключення по локальній мережі») кліком правої кнопки миші.
9
Вкажіть команду «Властивості» і виконайте натиснення кнопки «Продовжити» у вікні запиту системи. Введіть значення адміністраторського пароля у відповідне поле вікна запиту при необхідності.
10
Перейдіть на вкладку «Мережа» діалогового вікна властивостей і виберіть елемент «Клієнт для мереж NetWare» в групі «Відзначені компоненти використовуються цим підключенням».
11
Скористайтеся кнопкою «Видалити» і авторизуйтесь здійснення вибраної процедури натисканням кнопки «Так» у вікні запиту системи.
12
Здійсніть перезавантаження системи для збереження та використання обраних змін (для Windows Vista).