Як вибрати ВНЗ: поради психолога.

Після того, як людина закінчує школу, перед ним відкриваються всі дороги, і більшість з них веде до вузу. Від вибору навчального закладу залежить майбутнє людини, адже отримані знання залишаються з ним на все життя. Як вибрати вуз?
Інструкція
1
Якщо ви вже визначилися з напрямком, яке вирішили вивчати - це прекрасно. Поступово звужуючи коло інтересів, ви можете зробити правильний вибір. Наприклад, якщо вас цікавлять гуманітарні дисципліни, ви можете вибрати педагогічний, психологічний вуз і т.д. Якщо точні науки - це ваше все, вам відкритий шлях в хімічні, фізичні та математичні вузи.Еслі ви ніяк не можете вибрати, а література і фізика подобаються вам однаково, віддайте перевагу природним наукам. Медичний або біологічний вуз відмінно підійде.
2
Після того, як ви визначилися з напрямком, в якому збираєтеся розвиватися, вирішите, яка область наукового знання для вас найбільш цікава. Є схильність до іноземних мов - вибирайте лінгвістичний факультет. Подобається математика? Математичний факультет - для вас! Якщо ж ви абсолютно точно впевнені в тому, що хочете вивчати, наприклад, рекламу на поліграфічному виробництві, зверніть увагу на "загальні" факультети в профільних вузах.
3
Після перших двох кроків коло вузів-претендентів звузилося. Тепер залишилося приділити увагу організаційним моментам. Державний вуз чи приватний? Які форми навчання представлені? Платне або безкоштовне навчання? Є можливість отримання другої вищої освіти? Міжнародні програми? Підтримка студентів? Який викладацький склад? На всі ці питання зможе дати відповідь сайт вузу, який легко буде знайти в Інтернеті. Також всі ваші запитання ви можете задати в приймальні комісії.
Корисна порада
Не тягніть час даремно. Пошуки вузу краще починати за два роки до закінчення школи, щоб отримати можливість добре підготуватися до іспитів