Як прокачати батарею.

Для продовження терміну служби батареї телефону необхідно здійснити певні процедури по її прокачування. При цьому операція розгону акумулятора залежить від того, який його тип використовується для живлення вашого пристрою.
Інструкція
1
Залиште батарею типу Ni-Mh в мобільному телефоні до повної розрядки. Іншими словами до того моменту, коли пристрій вже більше не зможе включитися. Щоб швидше розрядити акумулятор запустіть енергоємні додатки. Наприклад, пограйте в ігри, запустіть музику або відеоролики, включіть на максимум гучність. Також можна просто вмикати і вимикати телефон, так як для ідентифікації мережі пристрій використовує велику кількість енергії, що швидше дозволить здійснити повну розрядку.
2
Поставте мобільний телефон на зарядку, після того як акумулятор розрядиться. Не виймайте пристрій від джерела живлення, поки не буде отриманий максимально можливий заряд батареї. Це дозволить акумулятору відновити свою максимально можливу потужність. Для того щоб поліпшити результат, повторіть процедуру кілька разів.
3
прокачувати батарею телефону з періодичністю в кожні 50 зарядок. Будьте обережні при використанні акумулятора. Чи не стукайте і не стискайте його, так як це може пошкодити елементи живлення і вивести прилад із ладу. При цьому пам'ятайте, що сильні пошкодження можуть призвести до непередбачуваних вибухів чи інших проблем.
4
Тому вчасно звертайтеся в сервісні служби для заміни акумулятора телефону. Якщо ви довгий час не плануєте користуватися телефоном, то необхідно вимкнути пристрій, дістати з нього батарею і сім-карту. Зберігайте дані деталі окремо, щоб зберегти працездатність акумулятора.
5
Виконуйте повну зарядку літій-іонного акумулятора з тривалістю в 8-12 годин кожні 2-3 місяці експлуатації телефону. При цьому не рекомендується робити повну розрядку, яка призводить до вимикання телефону, так як це може знизити подальшу енергоємність батареї.