Як поставити логотип сайту.

Логотип надає сайту індивідуальність, наділяє його характером, робить впізнаваним. Саме тому розробці фірмової картинки приділяється особлива увага, що тягне за собою цілком обгрунтовані витрати.
Інструкція
1
Оберіть місце, яке повинен прикрасити розроблений логотип. Невеликі іконки зазвичай кріпляться до відкривається закладин, а повноцінну версію краще зробити гордим прикрасою шапки сайту.
2
Щоб поставити значок на закладку, подкорректируйте html-код, додайте між і тег . У загальному розрізі це буде виглядати так: Найменування вкладки Вміст сайту
3
Наведіть зображення в потрібний формат. Будь логотип - це картинка, яка вставляється за допомогою тега
Вам знадобиться
  • Комп'ютер або ноутбук, гра Counter Strike, зображення кольорового логотипу.
Інструкція
1
Кольоровим логотип ом у грі Counter Strike є спрей, який гравець може залишити після завершення раунду. За замовчуванням, цей спрей зроблений монохромним, щоб економити ресурси комп'ютера. Файли спрею знаходяться в папці з встановленою програмою.
2
Якщо ви не знаєте, де знаходиться ця папка, натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Програми». У списку оберіть Counter Strike, натисніть правою кнопкою миші на ярлику, натисніть кнопку «Властивості». У вікні, у полі «Об'єкт», ви побачите шлях до запускаємо файл. Натисніть кнопку «Знайти об'єкт», ви опинитеся в папці з встановленою програмою.
3
У цій папці вам необхідно знайти всі файли логотип ов, за замовчуванням вони знаходяться в цих папках: cstrike_russianlogos, cstrikelogos і valvelogos. З папок cstrike і cstrike_russian необхідно видалити файл custom.hpk.
4
Якщо ваші логотип и були запаковані, їх слід розпакувати. Скопіюйте вміст архіву в папку з грою. У вас вийде два однакових файлу, один файл слід назвати pldecal, а інший назвіть tempdecal. Отримані файли скопіюйте в папки cstrike_russian, cstrike і valve. При появі вікна з питанням про заміну файлів, натисніть кнопку «Так».