Як знайти код на Нокії.

Коди на мобільних пристроях всіх виробників знаходяться приблизно в одному і тому ж місці. Також для їх перегляду існують універсальні комбінації, що дозволяють переглянути ідентифікатори при наявності у вас телефону.
Вам знадобиться
  • - упаковка від телефону;
  • - документи на телефон.
Інструкція
1
Для того щоб знайти imei-номер на вашому мобільному пристрої Nokia, введіть у режимі очікування телефону комбінацію * # 06 #, після чого на екрані з'явиться її код-ідентифікатор, що містить в собі сервісну інформацію в зашифрованому вигляді. Дізнатися більше про структуру даного ідентифікатора ви можете за наступним посиланням: http://aproject.narod.ru/note/imei.html. Також ви можете переглянути даний ідентифікатор під акумулятором пристрої на спеціальному стікері, попередньо відкривши кришку відсіку.
2
Якщо вам необхідно переглянути ідентифікаційний номер вашого мобільного пристрою Nokia, не маючи апарату у вас на руках, перегляньте уважно коробку від даного телефону, з бічної сторони, де зазвичай прописується інформація про колір і моделі, приклеюється стікер з imei-номером . Також пошукайте цей номер в гарантійному талоні, який у більшості моделей знаходиться на останніх сторінках інструкції.
3
Ніколи не викидайте упаковку та документацію телефону до закінчення терміну його експлуатації - вони можуть вам знадобитися в разі втрати або крадіжки мобільного пристрою. Також існують спеціальні реєстратори imei, які дозволяють швидше відстежити його місце знаходження і заблокувати мобільний пристрій у разі крадіжки або втрати, тим самим роблячи ваш телефон марним для злодіїв, оскільки при установці сім-карти в ваш телефон оператору буде відправлено повідомлення з ідентифікатором, після чого виклики будуть недоступні.
4
Для того щоб перевірити ваш телефон, скористайтеся введенням його ідентифікатора на наступному сайті: http://www.numberingplans.com/? Page = analysis & sub = imeinr.После аналізу інформація видасть вам повідомлення з даними про вашому телефоні на основі інформації, закладеної в imei.
Корисна порада
Перевіряйте ідентифікатор телефону при покупці.