Як закрити сесію.

Недарма кажуть, що людина шкодує про обрану професію 12 раз в своєму житті: під час десяти сесій, держіспиту та захисту диплома. Для того, щоб перейти до останнього етапу, потрібно закрити сесію. Зробити це непросто, але можливо.
Інструкція
1
Звичайно ж, найочевидніший спосіб закрити сесію - це вивчити всі квитки і благополучно здати іспит. Без знань - нікуда.Однако існує кілька способів, здатних значно полегшити життя під час цього гарячого для кожного студента періода.Способ перший. Отримати автомат.Нікто не бажає почути це слово так само сильно, як студент. "Автомат" з вуст викладача означає, що ви були старанним учнем, відвідували лекції, здавали в строк потрібні роботи, брали участь у студентських конференціях і проявили себе на занятіях.Целий семестр напруженої роботи подарує вам кілька днів відпочинку і довгоочікуваний "отл" в заліковці.
2
Cпособ 2. Спростити процедуру здачі екзамена.Еслі ви не можете похвалитися старанністю, не зневіряйтеся. Протягом семестру зробіть все, щоб викладач вас запам'ятав. Для цього обов'язково відвідуйте лекції на початку, середині і наприкінці семестру. В термін здавайте всі роботи, висловіться кілька разів на семінарах.Пусть ви і не отримаєте автомат, але у викладача складеться про вас хорошої думки, а вчити матеріал буде простіше, тому що ви вже щось знаєте про предмет з лекцій.
3
Спосіб третій. Закликати на допомогу красноречіе.Наверняка ви не раз помічали таку ситуацію: ваш однокурсник ні разу не з'являвся протягом семестру на заняттях, нічого не вчив, а не завалив жодного іспиту. І справа тут не в хабарах. Просто у вашого однокурсника є харизма, і він вміє нею користуватися. Нахапавшись уривчастих відомостей, він може вибудувати лінію відповіді так, що сам викладач позаздрить! Тренуйтеся, і у вас вийде. Тільки от лекції все ж краще відвідувати. Хто знає, де інформація придасться?