Як увійти в сервісне меню телевізора Samsung. сервіс меню телевізора samsung.

Сервісне меню телевізора служить для додаткових налаштувань параметра прийому даних і переданого зображення. Для його активації існує кілька комбінацій, придатних до різних моделей.
Вам знадобиться
  • Пульт ДУ.
Інструкція
1
Зверніть увагу на час випуску вашої моделі телевізора. Цілком можливо, що якщо модель була випущена порівняно недавно, для неї існують дещо інші коди. Це пов'язано з тим, що дане меню постійно доопрацьовується, і по ходу випуску компанією Samsung нових телевізорів, в них інсталюється певна програма, яка запускається за допомогою різних комбінацій на пульті.
2
Візьміть пульт, швидко і послідовно натисніть такі кнопки: MUTE-1-8-2-POWER ON. Зверніть увагу, найкраще не допускати перерви між натисканням кнопок більше 1 секунди, оскільки комбінація може просто скинутися. Якщо ви натиснули неправильну кнопку, зачекайте кілька секунд і почніть заново.
3
Якщо послідовне натискання вищевказаних кнопок не дало ніяких результатів, скористайтеся іншим кодом для входу в сервісне меню телевізора Samsung. Це може бути комбінація info-menu-mute-power, яка найбільш характерна для пристроїв вже застарілих моделей телевізорів.
4
Після того як ви потрапите в сервісне меню телевізора, зробіть необхідні зміни в його роботі, після чого вийдіть, зберігши настройки. Для того щоб переходити по пунктах сервісного меню, використовуйте кнопки зі стрілками, ОК і Menu (остання вас повертає на попередню позицію).
5
Якщо вироблені вами настройки не кращим чином відобразилися на якості зображення, знову відкрийте сервісне меню і виберіть відновлення заводських налаштувань. Якщо ви не маєте уявлення про те, що спричинить за собою зміну того чи іншого параметра, краще всього не відкривайте сервісне меню.
Корисна порада
Ознайомтеся з функціями сервісного меню перед внесенням змін.