Як вибрати хороший дзеркальний фотоапарат.

В даний час на ринку представлено безліч моделей цифрових дзеркальних фотоапаратів. Пересічному покупцеві, який погано орієнтується в технічних характеристиках фототехніки, досить складно визначитися і вибрати підходящий для нього варіант дзеркальної фотокамери.
Інструкція
1
Визначтеся з грошовою сумою, яку ви готові витратити на придбання дзеркального фотоапарата. Починаючому фотолюбителеві не рекомендується купувати занадто дорогу фотоапаратуру, оскільки він все одно не зможе використовувати більшість її функціональних можливостей. Людині, всерйоз займається фотомистецтвом, слід звернути свою увагу на професійні моделі вартістю від 1500 доларів.
2
Оцініть моделі фотоапаратів обраної вами цінової категорії по тому, наскільки вони зручні у використанні. Як правило, дзеркальні фотокамери володіють значною вагою і можуть бути досить громіздкими. Обов'язково спробуйте придивилася вам модель в дії. Походіть з фотоапаратом по торговому залу і зробіть кілька знімків. Звертайте увагу на свої відчуття: чи не здається вам камера занадто важкою, чи зручно тримати її в руках.
3
Зверніть увагу на такі технічні параметри як дозвіл, розмір і чутливість матриці. Дозволом, вираженим в мегапикселях, називаю число осередків, з яких складається матриця. Чим воно вище, тим краще якість одержуваних знімків. Від розміру матриці залежить те, яке кількості світла вона здатна сприйняти. Чим більше розмір матриці, тим менше «шумів» буде на фото. Висока чутливість до світла дозволяє робити якісні знімки при недостатньому освітленні.
4
Вивчіть об'єктиви різних моделей фотоапаратів. Від об'єктива залежить чіткість, різкість і відсутність спотворень на фотоизображении. Сучасні моделі дзеркальних фотокамер оснащуються ширококутними або довгофокусними об'єктивами. Ширококутний об'єктив характеризується багатофункціональністю і підходить і для зйомки в приміщенні, і для фотографування пейзажів. Довгофокусні об'єктиви найкраще використовувати для зйомки віддалених об'єктів. Врахуйте, що для більшості сучасних дзеркалок можна окремо купити додатковий об'єктив.