Як відстежити gps навігатор. Як відстежити свій пленшет.

На даний момент набагато простіше встановити місцезнаходження викраденого автомобіля за допомогою спеціальної системи стеження, яка встановлюється в сучасні GPS-навігатори. Функція доступна і при установці окремим модулем.
Вам знадобиться
  • - трекер.
Інструкція
1
Встановіть у ваш навігатор спеціальну систему, яка дозволить вам дізнатися місце знаходження вашого автомобіля при угоні. Система GPS-моніторингу встановлюється в навігаційну систему, а потім посилає на супутник інформацію про своє місце знаходження. Далі інформація надходить в комп'ютер власника автомобіля, в якому встановлено спеціальне програмне забезпечення для забезпечення моніторингу. Дана система одержала широке поширення як засіб забезпечення безпеки машини від викрадень.
2
Також ви можете встановити таку систему в звичайний пристрій навігації для того, щоб відстежувати переміщення людини. Вже зараз випускаються спеціальні моделі GPS-навігаторів, оснащених внутрішнім трекером для відстеження об'єктів.
3
Замініть ваш GPS-навігатор на більш нову модель, яка вже містить вбудований трекер, якщо ви вважаєте, що ваш пристрій навігації вже досить застаріло або ви не хочете встановлювати моніторинг окремо. Така система стеження застосовна не тільки в навігаційних приладах, вона також популярна серед виробників бездротових камер відеоспостереження та інших областях.
4
Такі датчики цілком можливо встановити в будь-який інший прилад з функцією навігації (наприклад, мобільні телефони та плеєри), вони бувають досить маленького розміру для того, щоб поміститися в портативний пристрій і бути непоміченими, але і при цьому мати досить сильний рівень сигналу. Особливо це актуально для батьків, які хочуть знати місце знаходження їхніх дітей.
5
Для того щоб встановити систему GPS-моніторингу в ваш пристрій навігації, зверніться в спеціальні сервісні центри вашого міста, або замовте трекер в інтернет-магазині для самостійного монтажу.
Корисна порада
Не встановлюйте трекери на старі моделі навігаторів зі слабкою антеною.