Як привчити до поїлки кролика.

Ви купили кролика і, звичайно, відразу ж обзавелися всім необхідним для нового мешканця. Кроленя відмінно почуває себе в новій клітці, з апетитом їсть, проте не підходить до поїлки, воліючи користуватися мискою. Має бути завдання навчити малюка пити з поїлки.
Інструкція
1
Якщо ви придбали кролика, який пив виключно з миски, до процесу споживання води з вертикальною поїлки з кулькою його доведеться привчати. Зустрічаються кмітливі звірятка швидко розуміють, що до чого. Інші ж не можуть усвідомити механізму і переваг поїлки досить довго.
2
Щойно оселений в нову клітку кролик може не пити і не їсти кілька годин. Дайте звірку освоїтися, не діставайте його цей час. Скоро кроленя прийде в себе і обов'язково зацікавиться їжею і водою.
3
Піднесіть крольчонка до поїлки і злегка ткніте його носиком в кульку для пиття. Постарайтеся не налякати звіра. Бризніть водою на ніс кролика, щоб він злизав краплі. Якщо звичайна вода не приваблює малюка, можете залити в поїлку трохи морквяного соку або змастити кульку молоком. Можливо така добавка до раціону зацікавить кролика.
4
Якщо кролик наполегливо ігнорує поїлку, перевірте, чи правильно ви прикріпили її. Зміна кута нахилу може перекрити доступ води. Зніміть поїлку і уважно вивчіть її конструкцію - можливо, вам попався бракований екземпляр. Трапляється, що отвір носика поїлки занадто вузьке - його можна розширити за допомогою манікюрних ножиць. Якщо вода взагалі не надходить в трубку, поїлку краще замінити.
5
Поїлка функціонує, проте ваш вихованець і раніше не підходить до неї? Не поспішайте - на привчання звірка може піти кілька днів. Не гнівайтесь на кролика і не намагайтеся впливати силою - він може почати боятися і вас, і поїлки.
6
Слідкуйте за рівнем води в колбі. Крупний кролик в жарку пору року випиває весь вміст поїлки за день. Але зустрічаються й ті, хто не потребує такої кількості води. Якщо ваш вихованець споживає багато соковитих кормів - свіжої трави, овочів або яблук - можливо він отримує достатню кількість рідини з них. Однак вода повинна потроху спадати - це показник того, що питний режим звірка в порядку.