Як відкрити копіцентр.

Незважаючи на те, що копіювальна машина сьогодні є майже в будь-якому офісі, у деяких категорій клієнтів потреба в тиражуванні різних документів і раніше висока. Студенти, споживачі державних послуг, бізнесмени: цільова аудиторія копицентра може бути досить великою. Навіть невеликий відділ, що виконує подібні послуги, може приносити стабільний дохід і користуватися постійним попитом.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - стартовий капітал;
  • - обладнання.
Інструкція
1
Підберіть приміщення для копицентра. Це може бути невеликий кабінет в прохідному місці, або відкритий майданчик, яка дозволить скористатися вашими послугами максимальній кількості відвідувачів. Вибирайте місце, виходячи з наявності поблизу навчальних закладів, держустанов, бізнес-підприємств, бібліотек.
2
Не обмежуйтеся лише послугами з копіювання документів. Виконуйте сканування, набір текстів, роздруківку документів пошук інформації в інтернеті, ламінування, палітурні роботи. Це дозволить вам збільшити потік потенційних клієнтів.
3
Придбайте обладнання, необхідне для роботи. Орієнтуйтеся на вашу цільову аудиторію. Наприклад, якщо поблизу розташовується технічний вуз, доцільно надавати послуги з копіювання матеріалів крупного формату, скануванню з великій якості. В даному випадку вам потрібно багатофункціональний лазерний пристрій, що дозволяє працювати з великими обсягами та форматами. Не виключено, що вам буде необхідний і широкоформатний принтер (плоттер). Якщо ж ваш копіцентр розташовується в жвавому місці, пов'язаному з наданням будь-яких послуг, придбайте кілька звичайних копіювальних машин. Так ви зможете забезпечити великий обсяг тиражування документів.
4
Подбайте про наявність та своєчасній доставці витратних матеріалів для копицентра. Відсутність паперу або незаправлений вчасно картридж для принтера може зупинити роботу вашої фірми на довгий час і негативно позначитися на репутації.
5
Продумайте просування копицентра. Для невеликої точки значні вкладення в рекламу навряд чи будуть виправдані, тому віддайте перевагу менш витратним методам. Додайте оголошення в цьому районі, внесіть відомості про копіцентрів в усі безкоштовні тематичні довідники, повісьте рекламні плакати на інформаційні дошки, роздавайте листівки студентам.