Як дізнатися свій пароль до юіну.

Часом буває так, що дані, які часто використовуються просто забуваються через якийсь період часу. Причин цьому може бути безліч. Наприклад, використовуючи ICQ тільки на комп'ютері або мобільному пристрої і не вводячи пароль місяцями, згадати його неможливо. Як бути в такій ситуації?
Вам знадобиться
  • Для початку потрібно перейти за посиланням і пам'ятати як мінімум щось одне зі списку нижче:
    • Адреса електронної пошти, на яку був зареєстрований номер ICQ.
    • Відповідь на секретне питання, який був вказаний при реєстрації користувача в системі.
    • Номер мобільного телефону на який був зареєстрований UIN.
Інструкція
1
Відновіть пароль, використовуючи тільки адресу електронної почти.В перше поле введіть свою поштову адресу і код захисту від спаму. Після того, як у правій частині полів з'явиться зелена галочка, натисніть кнопку підтвердження. Якщо ж вона не з'явилася (або з'явилася іконка з червоним хрестиком), то скоріше всього ви допустили помилки при введенні пункту. Будьте уважнішими і перевірте дані ще раз.После успішного заповнення та відправлення даних зайдіть на свою електронну пошту. Туди прийде лист з інструкціями відновлення пароля, де необхідно буде клікнути по наданій посиланням і, перейшовши на сторінку сайту ICQ, ввести новий пароль для свого акаунта.
2
Відновіть пароль, використовуючи відповідь на секретне питання, які ви вказали при реєстрації. У першому полі введіть свій UIN, а в нижнє - спеціальний код захисту від роботів. Після появи зелених галочок зліва натисніть кнопку підтвердження. Ви перейдете на нову сторінку, де сервіс задасть секретне питання, відповідь на який ви повинні пам'ятати, якщо надавали цьому особливу увагу при реєстрації. Заповніть всі поля за аналогією з попередніми кроками і ви зможете змінити пароль, перейшовши по спеціальному посиланню з вашого електронного ящика.
3
Відновіть пароль, використовуючи зазначений номер телефону при реєстрації. В повній аналогії з попереднім кроком вводите свій номер телефону і код захисту від роботів в перше і друге поле відповідно. Якщо дані будуть вірні, і в базі даних ICQ буде знайдений ваш мобільний, то на ваш телефон прийде SMS-повідомлення з новим паролем.