Як підключити dvb до телевізора.

Телебачення стало вже давно звичним явище в нашому житті. З метою поліпшення якості ТВ мовлення Урядом Росії був підписаний указ про перехід до 2015 року на новий міжнародний формат - DVB. Але для переходу на новий стандарт необхідне нове спеціальне обладнання - цифровий приймач.
Вам знадобиться
  • Низькочастотний кабель scart, телевізійний або кабель типу «дзвіночок».
Інструкція
1
Існує декілька способів з'єднання вашого телевізора і приставки DVB.Соедіненіе може проводитися низькочастотним кабелем scart. Він виглядає як штекер прямокутної форми з великою кількістю клем. Підключіть цим кабелем приставку до вхідного гнізда телевізора. Потім до вхідного гнізда приставки (RF-IN) необхідно під'єднати телевізійну антену. З'єднайте вихід приставки позначений буквами (VCR) з відеомагнітофоном для подачі аудіо сигналу. За другим гнізду для skart-кабелю здійсните з'єднання приставки і телевізора. На цьому підключення закінчено.
2
Якщо ж у одного з ваших приладів немає другого такого роз'єму типу "skart", в даному випадку з'єднання виробляється високочастотним телевізійним кабелем. Він виглядає як круглий штекер діаметром приблизно 1 сантиметр.
3
Також є варіант з'єднання кабелем з роз'ємами типу «дзвіночок». Цей кабель має по два або по три різнокольорових роз'єму на кінцях - червоного, білого і жовтого кольору. Кольори варіюються. Вам знадобиться 2 даних кабелю. Поетапно, відповідно до кольорів роз'ємів підключіть до телевізора і до приставки. Аудіо вхід підключіть до приймача звуку, тобто до приставки, аудіо вихід - до телевізора.
4
Якщо ви плануєте подачу звуку через звукову систему - тоді аудіо вихід підключіть до колонок, у відповідність з інструкцією до них. Дану процедуру повторіть і для кабелю з відео входом і виходом. Вхід, тобто звідки ми отримуємо сигнал - до приставки, вихід - до телевізора.
5
Далі незалежно від способів з'єднання - всі ваші дії однакові: - підключіть адаптер живлення до приставки; - увімкніть живлення приставки і увімкніть телевізор. - На телевізорі за допомогою пульта виберіть AV-вхід, до якого підключена антена.