Як відправити листівку в гостьовій книзі.

У кожної людини є такі дні, коли його можна вітати. Це може бути день народження, Новий рік. І при цьому ви можете надіслати картинку одному з побажаннями гарного настрою або чудесного дня. Якщо ви маєте обліковий запис на проекті «Мій світ», то відправте листівку в гостьовій книзі вашому співробітнику по роботі або хорошому знайомому.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт «Мій світ», ввівши свій логін і пароль. На своїй сторінці знайдіть пункт «Друзі». Перейдіть до профілю вашого друга, якого ви будете вітати. Потім прокрутивши сторінку вниз, ви помітите пункт «Гостьова книга». Потрібно натиснути на кнопку «Додати запис». У запропонованому полі можна написати текст побажань.
2
Потім додайте картинку. Ви можете намалювати своє зображення самі або докласти фото. Щоб створити власну листівку, потрібно натиснути на посилання «Малюнок», яка знаходиться під полем тексту. У вікні повинен з'явитися редактор. Ви можете вносити виправлення, малюючи зображення. Для цього можна повернутися і на кілька кроків назад. Крім цього, тут можна додати свою музику або відео.
3
Натисніть на кнопку «Вставити», щоб завершити створення листівки. Через якийсь період часу в гостьовій книзі повинен з'явитися створений малюнок. Якщо ж він вам все-таки не сподобається, можете його просто видалити, натиснувши на відповідне посилання.
4
Знову натисніть на кнопку «Додати запис». Але тепер жміть посилання «Фото». Можна завантажити листівку з вашого комп'ютера або відшукати її в інтернеті. Щоб завантажити картинку з ПК, поставте позначку навпроти слова «Фотографія» і далі клікніть на пункт «Обзор». Наступна дія - це знайти папку «Мої малюнки» і вибрати відповідну картинку. Потім потрібно натиснути на кнопку «Відкрити». Залишилося клацнути «Завантажити».
5
Відшукайте листівку в інтернеті. Для цього зайдіть на веб-сторінку з відповідною картинкою. Натисніть правою кнопкою на фото і виберіть пункт з назвою «Копіювати посилання на зображення» (зауважте, що назва посилання може бути й іншим залежно від вашого браузера).
6
Тепер перейдіть до вікна додавання картинки і поставте необхідну галочку навпроти напису «З інтернету». Потім потрібно поставити курсор в порожній рядок, натиснути поєднання клавіш Ctrl + Shift + Insert. Таким чином, скопійована посилання з'явиться в цьому полі. Далі тисніть «Завантажити». І через кілька секунд в гостьовій книзі одного можна побачити вітальну листівку, яку ви відправили.