Як назвати дівчинку по батькові. рідкісні імена дівчаток 2012 з по батькові Іванівна.

Практично всі батьки стикалися з вибором, імені дитини. Слід зазначити, вибір цей нелегкий, адже ім'я визначає всю подальшу долю людини. Вибираючи ім'я дитині, батьки дотримуються різних повір'їв, модних тенденцій, сімейних традицій і навіть політичних поглядів, але не слід забувати про батькові дитини.
Інструкція
1
В пологових будинках Німеччини існує певна традиція: поки дитині не буде присвоєно ім'я, мама не має право покинути пологовий будинок. Адже, виписуючись, мати отримує на руки спеціальний дитячий документ (по типу паспорта дитини), в якому обов'язково має бути зазначено його ім'я. У нашій країні зареєструвати ім'я малюку в загсі можна протягом місяця після його народження. В іншому випадку, виникають суперечки і позови з органами опіки, яким перенаправляється право дати ім'я дитині на їх розсуд. Для того, щоб правильно назвати свою дитину, важливо прислухатися до деяких порад.
2
Вибираючи ім'я дитині, виходячи з по батькові, слід дотримуватися певних правил. Перш за все, ім'я по батькові повинно ідеально гармоніювати з цим батькові та добре поєднуватися з прізвищем. Що стосується пари ім'я-по батькові, то краще буде, якщо в даній парі буква «р міститиметься в єдиному екземплярі - або в імені, або в отчестве, наприклад, Марія Іванівна, Вероніка Павлівна. Це необов'язкове правило, але так буде зручніше звертатися до людини, коли він виросте. Крім того, безглуздо поєднуються унікальні (рідкісні) імена з простуватими прізвищами, наприклад: Анжеліка Потапова. В даному випадку красивий звуковий ряд повинен соблюдаться.Любое ім'я обов'язково має своє значення, і майбутній мамі варто обов'язково почитати довідник імен. З цієї книги можна дізнатися масу корисних і цікавих речей, і в кінці кінців, визначитися з вибором. Навіть самі звичайні імена можуть мати дуже цікаве значення, наприклад, ім'я дівчинки Лариса - «чайка, а Марина -« морська, а вони підходять до батькові Олександрівна.
3
Що стосується імен дальніх або померлих родичів, то тут важливо не тільки дивитися на батькові, а й дотримуватися основних правил: - ні в якому разі не варто привласнювати малятку ім'я померлого родича, тим більше загиблого не своєю смертю, померлого від важкої хвороби або прожив нещасну долю, хоч ім'я та по батькові буде гармоніювати, але як кажуть «доля передається через ім'я; - якщо у вас є який-небудь знайомий з таким ім'ям та по батькові, яке ви готуєте для своєї дитини, поцікавтеся - чи задоволений ваш знайомий своїм ім'ям і своїм життям, чи не вважає він, що його життя могла б скластися по-іншому, якби він носив інше ім'я, більш співзвучне з по батькові.
Зверніть увагу
Деякі Олексіївни серйозно ставляться до метафізики. Жіночі імена до батькові Олексіївна: Анастасія, Анжела, Анна, Варвара, Галина, Клавдія, Лариса, Любов, Надія, Світлана. Дивіться також жіночі імена та їх значення. Дівчаткам, чиїх батьків звуть Антоном, треба вибирати «жорсткі» імена, щоб компенсувати м'якість характеру більш твердими рисами. Жіночі імена до батькові Антонівна: Валерія, Дар'я, Катерина, Марина.
Корисна порада
Або ім'я, або по батькові часто спотворюються, і людина з тривогою чекає, як же його назвуть на цей раз. Не варто називати дітей іменами померлих родичів, особливо трагічно загиблих. Не треба давати імена на честь бабусь і дідусів. Дівчинку теж не слід називати ім'ям матері - їм буде важко знайти спільну мову. Вплив по батькові. По батькові несе в собі генну інформацію - те, що закладено самою природою і передається з покоління в покоління.