Як прибрати жир з живота і спини.

Подібний тип ожиріння більше характерний для чоловіків. Медики називають його «кортизолової» ожирінням, так як воно часто буває викликано підвищеним рівнем кортизолу в крові. Тому, перш ніж приступати до фізичних вправ, пройдіть обстеження у лікаря-ендокринолога. Іноді достатньо скорегувати гормональний фон організму, щоб жир в проблемних областях розсмоктався самостійно.
Інструкція
1
Не можна позбутися від жиру в якійсь локальній точці організму. Жир - це енергетичний запас, який організм зберігає на чорний день. Тому позбавлятися можна тільки від усіх запасів в цілому.
2
Перегляньте свій підхід до харчування. Якщо ваш режим харчування складається з одного рясного прийому їжі і численних перекусів протягом дня, не дивно, що у вас проблеми з відкладенням ліпідів в області спини і талії. Сідаєте за стіл 5-6 разів на день, виключіть з раціону кондитерські вироби та понизьте загальна кількість споживаних калорій на 10-15%. Цього буде достатньо, щоб жирові запаси почали поступово танути.
3
Додайте до правильного режиму харчування необхідні фізичні навантаження. Кращим способом позбутися від усього жиру є аеробні тренування. Найефективніша жиросжигающая навантаження - це біг у середньому темпі. Головне - бігати регулярно і не менше 40-60 хвилин. Не прагніть поставити рекорд швидкості на доріжці, це збільшує ударну навантаження на суглоби ніг і на хребет. Досить просто бігати на свіжому повітрі не рідше ніж три рази на тиждень.
4
Додайте до аеробних тренувань низкоинтенсивние силові. Кращий вибір - це вправи для кора, що виконуються на фитболе великого діаметру. Ляжте животом на фітбол, ноги і спина утворюють пряму лінію, шкарпетки ніг упираються в підлогу. Кисті рук притисніть до скронь. Повільно нахиліться вперед, розтягуючи м'язи спини, а потім плавно підніміть корпус, якомога вище.
5
Ляжте на фітбол спиною, щоб він опинився під вашими лопатками. Ноги зігніть в колінах і упріть в підлогу. Стегна утворюють пряму лінію з корпусом. Підніміть прямі руки над грудьми і зчепіть пальці в замок. Напружте прес. Піднімайте по черзі праве і ліве плече.
6
Ляжте на фітбол попереком. Ноги трохи розставлені на ширині плечей і добре впираються в підлогу. Кисті рук притисніть до скронь. Піднімайте вгору корпус, що не зводите лікті, стежте, щоб вони були розведені в сторони. Намагайтеся не підтягувати підборіддя до грудей, це збільшує навантаження на шийні м'язи.
7
Всі вправи для кора виконуйте в максимально можливій кількості. Це підсушить м'язи і не дозволить вашій талії збільшитися в об'ємі. Одночасно ці вправи будуть сприяти прискореному спалюванню жиру в організмі.