Як зрізати гриби.

Любителі збирати гриби ведуть гарячі суперечки про те, який спосіб вважати правильним: одні кажуть, що плодове тіло потрібно зрізати в районі ніжки, а інші впевнені, що його потрібно акуратно викручувати.
Інструкція
1
Чітких правил, за якими слід збирати гриби, немає. Прихильники зрізання стверджують, що грибниця таким чином не пошкоджується, і незабаром в цьому місці зможуть виростати нові плодові тіла грибів.
2
Ті, хто віддає перевагу гриби викручувати, стверджують, що залишок зрізаною ніжки іноді загниває в землі, тому грибниця при такому способі збору може загинути. При викручуванні ж, як вважають прихильники цього способу, грибниця залишається цілою, тому гриби незабаром знову можуть почати розмножуватися.
3
Біологи, щоб вирішити цю проблему, кажуть, що обидва способи мають право на життя, але за умови, що людина буде діяти акуратно. Не варто видирати капелюшок з коренем, розкидаючи шматочки грибниці на всі боки. Є деякі рекомендації відносно варіантів збору грибів, залежно від конкретного випадку.
4
Трубчасті гриби, що мають товсту однорідну ніжку (до них відносяться підосичники, підберезники, білі), краще викручувати. Акуратно поверніть гриб навколо його центру, тоді в руках у вас виявиться ціле плодове тіло, а грибниця буде збережена. Але якщо їх росте кілька разом, і розташовуються вони все щільно, то краще зрізати, бо зберегти грибницю при викручуванні вже не вдасться.
5
Пластинчасті гриби, що мають порожню ніжку, краще зрізати. Якщо зривати чи викручувати такі гриби, то ніжка легко ламається і руйнується, так як вона дуже тендітна. Можна намагатися їх викручувати, якщо для вас не обов'язково принести гриби додому цілими.
6
Такі гриби як рижики, грузді та вовнянки не ростуть на поверхні. Зазвичай вони втоплені в моху, а грузді взагалі люблять ховатися так, що недосвідчений грибник навіть не розпізнає характерні горбки, не знайде, що шукав. Висмикувати і викручувати ці гриби складно, тому їх рекомендується зрізати, щоб не пошкодити грибницю.
Біла і рожева волнушка росте повсюдно в лісах середньої смуги Росії. Це засолювальний гриб, який можна зібрати не тільки в лісі, але і виростити на дачній або присадибній ділянці, а також в умовах теплиці або зимового саду.
Вам знадобиться
  • - переросли гриби;
  • - ніж;
  • - вода;
  • - тирса;
  • - листя або солома.
Інструкція
1
Для посадки вовнянки використовуйте міцелій. Його можна приготувати двома способами. Зберіть в лісі переросли гриби, розріжте гострим ножем на дрібні частини, підсушіть в тіні протягом доби.
2
Підготуйте ділянку для посадки. Глибоко скопайте грунт, внесіть перепріли органічні добрива, зробіть глибокі борозенки, посійте підготовлений матеріал. Замульчуйте посадки тирсою листяних порід дерев, зверху присипте товстим шаром листя. Замість листя можете використовувати сіно чи солому. Поливати посадки не потрібно, так як посів ви будете виробляти восени. Гриби вовнянки виростають в кінці літа, тому раніше цього часу посадковий матеріал підготувати неможливо.
3
Другий спосіб посіву. Розріжте перезрілі гриби на дрібні частини, складіть в об'ємну ємність, залийте холодною водою. Протягом доби постійно перемішуйте підготовлений матеріал за допомогою палиці.
4
Через 24 години рівномірно полийте отриманою сумішшю місце посадки. Замульчуйте тирсою, зверху тирси насипте товстий шар листя або соломи.
5
Проводьте посадку білої вовнянки в добре освітленому місці з низькою вологістю. Рожеву вовнянки необхідно вирощувати в тінистому місці з високим рівнем вологості. Зверху посадок рожевої вовнянки ви можете постелити шар моху.
6
Навесні прибирати з посадок нічого не потрібно. Якщо на ділянці виростає висока трава, то протягають її руками.
7
У перший рік урожай не збирайте, залиште його до повного визрівання, це дозволить отримати додаткові посіви. З другого року ви можете збирати врожай, зрізаючи гриби під корінь гострим ножем.
8
Волнушка не є комерційним видом гриба, на відміну від глив та печериць. Урожай можна отримувати тільки один раз в рік, але зрізати з однієї ділянки його можна кілька разів, тому навіть невелика посадка дозволить зробити заготовки для однієї сім'ї на весь рік.