Навіщо потрібні омоніми.

Місяць - це календарний відрізок року або просторічне назва Місяця? Звідки беруться слова, що звучать однаково, але означають різні поняття? Омоніми - в чому причина їх появи в російській мові?
Лексичними омонимами ми називаємо слова, які збігаються за звучанням і візуальному написанням, але розрізняються по значенію.В сучасному російській мові є як повні, так і часткові омоніми. Повні омоніми на 100% збігаються по відміні, спряжению й іншому формоутворення. Приклад повного омонима: коса (зачіска і вид знаряддя сільського господарства). Часткові омоніми збігаються за написанням і звучанням не у всіх формах. Приклад неповного омонима: завод (підприємство і дія) .Омоніми виникають в силу ряду певних причин: 1) Розбіжність значень одного слова. Прикладом такого омонима є слово месяц.2) Збіг значень споконвічно російського і запозиченого слова. Наприклад: клуб як маса чого-небудь (клуб диму) і клуб як громадська організація (слово є запозиченим від англ. Club) .3) Збіг значень декількох запозичених слів. Наприклад: кран - це одночасно і пристрій на трубі з рідиною (від голландського kraan), і механізм для роботи з важкими вантажами (від німецького der Kran) .Крім лексичних омонімів, філологи Вироблять також наступні групи слів: - Омоформи: слова, які збігаються за звучанням і написанням лише в деяких формах (наприклад, дорогий) .- Омографи: слова, що мають однакове написання, але різне вимова (наприклад, замок) .- Омофони: слова, які мають однакове вимова, але різне написання (наприклад, глас - очей ) .- Пароніми: слова, подібні за вимовою і написанням, але різняться за значенням (наприклад, будній - буденний) .Современная лексика російської мови включає в себе величезну кількість омонімів. Щоб встановити їх точне значення і зрозуміти причини виникнення, рекомендується користуватися «Словником омонімів».
Дороги в вигляді ледве помітних стежинок і широких магістралей обплутують всю поверхню суші. Перші дороги з'явилися ще задовго до нашої ери. Мережа доріг знадобилася людям з появою колісного і в'ючної транспорту.
Дорога з'єднує населені пункти, по ній пересуваються люди і транспорт. Є особлива романтика в постійному русі по різних дорогах - це унікальна можливість своїми очима побачити нові місця, дізнатися нові звичаї і нових людей. Навіть тварини використовують свої стежки для пересування до водопою або місць годівлі. Будівництво доріг почалося ще в четвертому тисячолітті до нашої ери, коли людям знадобилося перевозити вантажі. Покриття доріг робилися з дерева (Великобританія), вапнякових плит (Крит), цегли (Індія), каменю (Ассирія). Цілі підрозділи армій деяких держав займалися будівництвом дорог.Современние магістралі вимагають постійного догляду та ремонту. Покриття роблять з підігрівом, щоб не було полою. Вчені працюють над удосконаленням пристрою дорожнього полотна, щоб воно було стійким до продуктів нафтохімії, високих і низьких температур. Цілі бригади дорожніх служб стежать за станом асфальтних стрічок і обочін.С власників автотранспорту збирають податок на утримання доріг. Зазвичай підприємливі жителі міст, що стоять на жвавих магістралях, отримують вигоду від близькості дороги. Там будують кафе, магазини автомобільних запчастин, цілі торговельні центри в розрахунку на те, що водії не будуть шукати те, що їм потрібно десь ще. Тут же можна побачити і всюдисущих бабусь з їх гарячими пиріжками, соліннями та іншими товарамі.Люді, що закохалися в запах бензину, мелькання стовпів і дерев за вітровим склом, вибирають дорогу своїм стилем життя і працюють дальнобойщиками або водіями міжміських автобусів. Вам здається, що добре там, де вас немає? Тоді всі дороги відкриті вам! Якщо ви легкі на підйом, використовуйте цю вашу особливість, щоб побувати в незвіданих місцях, подорожуючи по всьому світу.