Навіщо потрібні теги.

Термін «тег» походить від англійського tag - «ярлик, етикетка». Найчастіше його використовують у значенні елемента мови розмітки гіпертексту. Також тег може означати мітку-ідентифікатор окремого файлу або пакета в потоці даних.
Мови розмітки гіпертексту визначають, як буде відображатися веб-сторінка в браузері. Розміщення тексту, картинок і гіперпосилань задають теги. Найчастіше веб-сторінки створюються за допомогою HTML - стандартного мови розмітки в інтернете.Как правило, використовуються парні теги - відкриває та закриває, проте бувають і поодинокі. В HTML імена тегів полягають в кутові скобкі.Есть кілька обов'язкових тегів, без яких веб-сторінка просто не відкриється. Наприклад, парний тег повинен стояти на початку і наприкінці коду веб-документа. Тег зберігає службову інформацію про документ, а між мітками і знаходиться все корисне вміст страніци.Чтоби сторінка відображалася коректно, необхідно дотримуватися черговість відкриття і закриття тегів, тобто їх вкладеність: <тег1><тег2><тег3> Це я, нова сторінка Корисна інформація на сторінці Одиночний тег переносить текст на інший рядок, а

визначає відступ рядки (абзац) .У тегів можуть бути атрибути (властивості) з додатковими можливостями форматування тексту. Наприклад, атрибут color може змінити колір шрифту або фону: html - це круто Колір фону задається в тезі : Значення атрибута повинно полягати в кавичкі.Чтоби зрозуміти, як виглядає розмітка гіпертексту, клацніть правою клавішею миші по тексту, який ви зараз читаєте. У випадаючому меню вибирайте команду «Вихідний код сторінки», «Перегляд коду сторінки» або «Перегляд HTML-коду», залежно від вашого браузера.

Тег - це бирка, кінець мотузки в буквальному перекладі з англійської. Англомовні програмісти ввели у вживання це слівце в значенні «тема повідомлення». Таким чином, теги - це хвостики в море текстової інформації, потягнувши за потрібний хвіст можна легко витягнути шукане текстовий зміст.
Теги можна назвати спадщиною тематичних бібліотечних каталогів. Вони фактично служать тим же цілям що і їх попередники з докомп'ютерной епохи: допомагають з легкістю орієнтуватися у величезній кількості інформації. Вони являють собою короткий, укладену в два-три слова або словосполучення, опис суті, теми якої-небудь публікації в інтернеті - тексту, відео, фотографії. У сучасному віртуальному просторі без тегів обійтися вже неможливо. Новинні сайти, наприклад, існують багато років, при цьому оновлюються кілька разів на добу, перетворююся на жахливих розмірів хаотичне скупчення різноманітної інформації. Класифікують зміст таких сайтів різними способами, найчастіше за автором публікацій, але читачів колонки новин частіше цікавить суть звістки, а не індивідуальний стиль автора. До того ж, на одну і ту ж тему можуть писати різні кореспонденти. Тому найзручніше вдатися до допомоги тематичної класифікації, щоб знайти всі нотатки, що відносяться до якого-небудь події, не залежно від того, хто і коли їх опублікував. В останні роки на багатьох подібних сайтах така класифікація текстів обов'язкове, а для більшої впорядкованості існують фіксовані списки тегів, автор повинен тільки вибрати з них відповідні для своєї публікації. Розумно проставлені теги значно полегшують читачам пошук цікавить їх, ну а авторам додають популярності, адже чим простіше знаходиться текст, тим більше людей його прочитає. Для зручності користувачів існує так зване «хмара тегів». Це також список, де виведені найпоширеніші, популярні теги, використовувані на сайті. Він називається «хмарою», тому що часто візуально нагадує зображення хмари. Чим частіше тексти сайту позначаються якимось певним тегом, тим більше стає шрифт, яким цей тег написаний в «хмарі». За допомогою такого простого, але ефективного прийому, «хмара тегів» стає одним з зручних інструментів навігації в межах сайту. У соціальних (інакше колективних) відкритих серверах кожен користувач може придумувати свої власні теги. У деяких з них через однакові теги можуть об'єднуватися фотографії та записи різних користувачів. В інших існує так званий «пошук за інтересами», що по суті ті ж теги, тільки характеризують вони не один текст або одне фото, а весь зміст особистої сторінки. Користуючись цими можливостями, самі різні люди можуть знайти нових знайомих, з якими їх об'єднує який-небудь загальний інтерес: будь то нумізматика чи любов до стрибків з парашутом. Теги потрібні для того, щоб класифікувати за змістом інформацію будь-якого виду.