Як робити гімнастику для схуднення.

Поряд з численними дієтами прекрасним способом схуднути є і спеціальна гімнастика, незаперечне достоїнство якої - доступність кожному бажаючому. Гімнастика для схуднення включає комплекс досить простих вправ, що дозволяє виконувати її навіть людям, з фізично обмеженими можливостями.
Інструкція
1
Перед початком гімнастичних вправ налаштуйтеся на позитивні емоції, включите ритмічну музику, широко розсуньте штори, щоб у приміщенні було світло. Виконуйте гімнастику для схуднення в ранкові години, коли організм бадьорий і сповнений сил і енергії.
2
Почніть вправи з ходьби з високим підніманням колін. Уважно стежте за диханням: робіть глибокі вдих і видих на кожні чотири кроки.
3
Наступна вправа виконуйте повільно, із зупинкою на кілька секунд в кожному положенні. Прийміть стійке положення стоячи і, піднявши вгору обидві руки, відведіть назад ногу. Потім повільно прогніться вперед і поверніться назад. Відведену ногу потім притисніть до грудей. При перших спробах виконання вправи притиснути ногу можете допомогти собі руками. Повторіть вправу і з іншою ногою.
4
Щоб прибрати зайві кілограми з області живота, обов'язково зробіть кілька разів під час гімнастики круговий рух тазом. При цьому постарайтеся ритмічно втягувати і розслабляти живіт.
5
Наступна вправа виконайте не менше 20 разів. Покладіть обидві руки на живіт і швидко присядьте три рази, одночасно з цим чинячи тиск руками на м'язи живота. Перерв між присіданнями Не робіть. Якщо виконати 20 разів вправу важко, почніть з десяти, поступово збільшуючи цю цифру.
6
Не забудьте виконати вправи і для спини. Прийміть положення лежачи на спині і зігніть ноги, потім спробуйте сісти. Якщо ця частина вправи вийде, то далі в положенні сидячи випрямити ноги і спробуйте дістати особою коліна. Можете допомогти собі руками.
7
Скинути вагу допомагають і стрибки вгору. Стрибайте як на обох ногах одночасно, так і на кожній по черзі. Обов'язково після стрибків походіть, роблячи повільно глибокий вдих і різкий видих. Постарайтеся з кожним днем збільшувати кількість скоєних стрибків.
8
Для відновлення дихання виконайте наступну вправу: широко розставте ноги, відведіть руки назад і з'єднайте їх в замок, потім прогніться, глибоко вдихніть і нахиліться вперед, повільно видихаючи повітря.
Корисна порада
Всі вправи слід робити із задоволенням і без болю, збільшуючи навантаження поступово.
Щоденна гімнастика для обличчя дозволить зберегти пружність шкіри, чіткість овалу обличчя, запобігти появі другого підборіддя. Посилення кровообігу і лімфовідтоку сприяють профілактиці набряків, ефективному живленню тканин, поліпшенню кольору обличчя.
Інструкція
1
Підготуйте шкіру. Перед виконанням вправ тканини слід розігріти - нанесіть на шкіру живильний крем, акуратно втирайте його, пройшовшись по масажних лініях кінчиками пальців. Злегка постукайте пальцями по шкірі, як би вбиваючи крем.
2
Пропрацюйте м'язи лоба. На лобі часто утворюються горизонтальні складки, а місце між бровами відзначається вертикальної рисою - позбавляйтеся від звички морщити чоло. Попутно тренуйте м'язи лоба - закрийте очі і підніміть брови, неначе б ви здивовані. Затримайте їх на кілька секунд, потім опустіть на місце. Повторіть вправу 3-5 разів.
3
Зміцніть м'язи очей. Ця вправа допоможе вам розслабити і підтягнути очні м'язи - відкрийте очі, дивіться прямо вперед. Потім переведіть погляд вгору, вниз, вліво, вправо - на кожну сторону по 3-4 секунди. Повторіть 5-8 разів.
4
Зніміть напругу з тканин. Глибоко вдихніть і одночасно зажмурте очі, напружте підборіддя і стисніть губи. На видиху різко розслабтеся - відкрийте очі, голосно крикніть і висуньте мову як можна далі. Зробіть так 5 разів.
5
Тренуйте губи. Витягайте губи в трубочку, потім повільно розтягніть їх у широку посмішку - 8 разів. Здійснюйте рухи, що імітують поцілунки, витягнутими вперед губами - 5 разів. Голосно і чітко вимовляєте звуки «о» (при цьому округляйте рот), «у» (тягніться якнайдалі вперед), «і» (широка усмішка). Опрацьовуйте кожну «букву» по 3 рази.
6
Підтягніть щоки. Надійти щоки, затримайтеся в цьому положенні на пару секунд, потім випустіть повітря. Надійти щоки і переганяють повітря з однієї в іншу, потім вгору і вниз. Надувайте щоки і випускайте повітря спочатку з одного куточка губ, потім з протилежного. Округліть щоки і придушите на них обома руками. Підключіть губи: верхньою губою накрийте нижню, потім зробіть зворотний рух (нижню губу натягніть на верхню). Підніміть обличчя вгору і тягніть нижню губу до носа. Кожній вправу повторіть по 5 разів.
7
Приберіть друге підборіддя. Висуньте підборіддя вперед, обнажите нижні зуби і скажіть слово «ікс» - зробіть так 10 разів. Підіпріть підборіддя кулаками і з зусиллям відкривайте і закривайте рот, зробіть вправу витягуванням мови.