Як налаштувати телевізор самсунг. Як правильно настроїти зображення телевізора samsung.

Налаштування телевізора Samsung - справа нехитра, але як в будь-якій техніці у цієї марки телевізорів є свої нюанси, в тому числі і при налаштуванні цифрового телебачення, каналів, зображення або чіткості звуку.
Вам знадобиться
  • - пульт дистанційного керування (ПДК);
  • - телевізор марки Samsung;
  • - кімнатна або центральна антена;
  • - при підключенні до цифрового телебачення необхідно наявність цифрової приставки.
Інструкція
1
Будь-які налаштування в телевізорі Samsung (пошук каналів, зміна дозволу екрану, зображення, звуку) виробляються шляхом використання «Сервісного меню», яке викликається натисканням кнопки Menu на ПДУ. Якщо ви тільки придбали телевізор, то «Сервісне меню» буде англійською мовою, тому перед тим як приступити до решти настройками, змініть мову на російську. Натисніть кнопку Menu на ПДУ, на екрані висвітиться «Сервісне меню» телевізора, виберіть за допомогою стрілок-курсорів (вгору, вниз) пункт Setup (настройки). Далі натискайте Enter на ПДУ для входу в режим налаштувань. Знову стрілками-курсорами виберіть Language (Мова). Із запропонованих зупиніться російською.
2
Пошук (налагодження) каналів, здійснюється також за допомогою «Сервісного меню». Натисніть Menu на ПДУ, далі виберіть пункт «Налаштування», де вам буде запропоновано перелік налаштувань, виберіть «Пошук/налаштування каналів». Тут буде можливий цифровий або аналоговий пошук каналів залежно від підключення телевізора. Далі потрібно буде вибрати, яким чином буде проводиться налаштування і пошук каналів: вручну або автоматично, виберіть відповідно, «Ручне» або «Автонастройка» .При автоматичній настройці пошук каналів буде вестися без вашої участі. Програмами будуть автоматично привласнені номери, які в подальшому ви зможете поміняти. Каналах, які ви дивитеся частіше за інших, ви зможете присвоїти перші номери на ПДУ.
3
Налаштування зображення проводиться аналогічно попереднім налаштуванням. Кнопка Menu на ПДУ, далі пункт «Зображення». Тут ви можете вибрати оптимальне зображення шляхом зміни параметрів «Контраст», «Чіткість», «Яскравість», «Колір» за допомогою стрілок-курсорів змінюючи значення шкали необхідного параметра в більшу або меншу сторону.
4
Звукові параметри також підлягають налаштуванню. На ПДУ Menu, «Налаштування», «Звук». У даній опції виберіть якість і систему звуку із запропонованих. Залежно від моделі, телевізори Samsung мають різні набори та якості звучання. У сучасних моделях є функція об'ємного звучання, Dolby, еквалайзер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qZwxfazibZk
Корисна порада
Якщо у вас кімнатна антена, то не всі канали можуть однаково добре показувати при її певному положенні. Виниклі шуми або перешкоди при перегляді телевізора, можна усунути, якщо змінити розташування антени або шляхом підстроювання каналу вручну.