Як налаштувати інтернет віддалено.

Виконання налаштування параметрів віддаленого доступу в інтернет в операційній системі Microsoft Windows XP припускає наявність базових засобів віддаленого доступу - контролера віддаленого доступу, клієнта для мереж Microsoft, протоколу TCP/IP і включення служби маршрутизації та віддаленого доступу на сервері.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Windows XP
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows XP і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції налаштування параметрів віддаленого доступу в інтернет.
2
Розкрийте вузол «Мережеві підключення» подвійним кліком миші і вкажіть пункт «Створення нового підключення».
3
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Далі» і виберіть команду «Підключити до мережі на робочому місці» у вікні інструменту «Майстер нових підключень».
4
Підтвердіть свій вибір натисненням кнопки «Далі» і вкажіть опцію «Підключення віддаленого доступу» в новому діалоговому вікні.
5
Підтвердіть застосування змін натисканням кнопки «Далі» і вкажіть бажане значення імені створюваного підключення в поле «Ім'я підключення» в наступному діалоговому вікні майстра.
6
Виконайте натискання кнопки «Далі» для підтвердження свого вибору і вкажіть номер телефонного з'єднання використовуваного сервера віддаленого доступу в рядку «Телефонний номер» чергового діалогового вікна.
7
Вкажіть значення «Не набирати номер для попереднього підключення» при постійному підключенні використовуваного комп'ютера до інтернету для налаштування клієнта для доступу через віртуальну приватну мережу або застосуйте прапорець на полі «Набирати номер для наступного попереднього підключення» при використанні підключення через провайдера.
8
Введіть значення імені сполуки у відповідне поле і підтвердіть свій вибір натисненням кнопки «Далі».
9
Вкажіть значення імені сервера VPN або IP-адреси у відповідній терміні діалогового вікна і застосуєте прапорець на полі «Для всіх користувачів» для дозволу загального доступу або скористайтеся опцією «Тільки мені» для обмеження доступу.
10
Підтвердіть свій вибір натисненням кнопки «Далі» і застосуєте вибрані зміни натисненням кнопки «Готово».